logo

reklam
05 Eylül 2018

Zabıta’nın gurur dolu 192. Yılı

Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 192’nci yılı Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Törende konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, şahıslara değil, topluma hizmet etmenin Zabıtanın düsturu olduğunu dile getirdi.

Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 192’nci yılı dolayısıyla tören düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtı önünde gerçekleştirilen törene Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Şehzadeler Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail Çiftçi, Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Özgür Esin, şube müdürleri ve zabıta personeli katıldı. Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra’nın anıta çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Daire Başkanı Aydoğan İra daha sonra kısa bir konuşma yaptı. Zabıta Haftasının 192’nci kez kutlandığını belirten Daire Başkanı Aydoğan İra, “ Zabıta Haftamızın hepimize hayırlı olmasını canı gönülden diliyorum. Yaptığınız görevin ne kadar zor olduğunu, hangi şartlarda çalıştığınızı içinizden geldiğim için en iyi bilenlerdenim. Her zaman dürüst, dengeli ve kesinlikle ayrım yapmadan görev yapacağımıza inancım tam. Bu şekilde görevimizi yerine getirdiğimiz sürece her zaman mutluluk içerisinde herkesin görevinden de haz alacağına eminim. Bir Daire Başkanı olarak en ufak sıkıntınızda her zaman yanınızda olduğumu her zaman belirtmekteyim. Daima birlik ve beraberlik içerisinde bu çalışmaları yürütmekteyiz. Bu şekilde de devam etmesini temenni ediyorum. Şahıslara değil, topluma hizmet etmek her zaman bizim düsturumuzdur” dedi.

Zabıta Personeline Karanfil Dağıtıldı

Daire Başkanı Aydoğan İra’nın konuşmasının ardından Duru Gülfidan tarafından Zabıta haftasıyla alakalı şiir okundu. Ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Şehzadeler Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail Çiftçi, Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Özgür Esin Zabıta personellerine karanfil dağıttı. Pelin Uğurlu

Share
260 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ