logo

reklam
17 Kasım 2016

Yeni dönemin ilk etkinliği

Ali Rıza Çevik Ortaokulu öğrenci velileri hanımlar, Okul Aile Birliği’nin organize ettiği kahvaltıda biraraya geldi. Osmanlı 1453’de gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğine katılım oldukça yoğun oldu. Okul Aile Birliği Başkanı Zerrin Ağar, “Yeni dönemimizin ilk etkinliği olan bu buluşmamızda, bizleri yalnız bırakmayan öğrenci velilerimize yönetimdeki arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecek. Tüm çalışmalarımız okulumuz ve çocuklarımız için” dedi.

ali-riza1
Ali Rıza Çevik Ortakokulu öğrenci velileri hanımlar, Okul Aile Birliği’nin Osmanlı 1453’de düzenlediği kahvaltı etkinliğinde bir araya geldiler. Yoğun katılımla gerçekleştirilen etkinlikte hanımlar keyifli sohbet eşliğinde kahvaltılarını yaparken, Ali Rıza Çevik Ortaokulu Okul Aile Birliği Yönetimi, kendilerini yalnız bırakmayan öğrenci velilerine teşekkür ettiler.
Yeni dönemin etkinliklerine kahvaltıyla başladıklarını belirten Ali Rıza Çevik Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Zerrin Ağar, “2016-2017 eğitim-öğretim dönemi için geçtiğimiz günlerde Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu seçimi yapıldı ve bu göreve bir kez daha bizleri layık gördüler. Bugüne kadar çocuklarımızın eğitim hayatlarında başarılı olmaları adına verdiğimiz destekler bundan sonra da devam edecek. Bugün burada öğrenci velilerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerden birini daha gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız okulumuz ve çocuklarımız için artarak devam edecek. Bizlere her konuda destek veren okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrenci velilerimize, arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Share
1030 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ