logo

reklam
22 Kasım 2016

Vali Güvençer’den Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne Destek Sözü 

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek brifing aldı ve kurumda birtakım incelemelerde bulundu.

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, kurum ziyaretleri kapsamında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette Güvençer’e, Vali Yardımcısı Sıdkı Zehin de eşlik etti. Vali Güvençer’i, Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan ile İl Müdür Yardımcısı Vekili Serap Akbayır karşıladı.

Vali Güvençer, ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce Akhisar Bakım Rehabilitasyon Merkezine ek olarak 13 yaş ve üzeri çocuklar için yapılan Yatılı/Gündüzlü Bakım Merkezini ziyaret etti. Daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü ve Yunusemre Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nde de incelemelerde bulundu. Birimlerde görev yapan personellerle görüşüp görevleri hakkında bilgi alan Vali Güvençer, personele çalışmalarında başarılar diledi.

Birimleri ziyaretinin ardından toplantı salonunda kuruluş müdürleriyle tanışan Vali Güvençer’e Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan il ve ilçelerde bulunan kurumlarla ilgili brifing verdi.

VALİ GÜVENÇER’DEN DESTEK SÖZÜ

Vali Güvençer, ziyaretinin ardından yaptığı değerlendirmede, kurumun, sosyal devlet olma gereği zor ve önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade ederek, görevlerini yerine getirirken ihtiyaç duyulan desteği her zaman vereceğini kaydetti.

Haber  Merkezi

Share
1264 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ