ALİ RIZA ÇEVİK,  özel okulları aratmıyor
Büyükşehir Kent Park’ın açılışına hazırlanıyor
Öğrenciler okullarda  üzümle akıllanacak
Kadın katillerine indirim değil, ağırlaştırılmış müebbetAnadolu göçlerin kavşağıdırTürkiye’yi bugünden de kötü koşullara zorlarŞiddet olayları ahlak yoksunluğundan kaynaklanıyorYoklama Manisa’da sonuçlar Ankara’daAkhisar’daki vahşet aydınlığa kavuşuyorBunları da yazın deyince bakalım ne yapacaklarMTSO Meclisi Saruhan’daBaroyu meslektaşlarımla yönetmeye talibimŞiddete karşı çıkarken şiddete uğradılar
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu