PTT postaları daha hızlı taşıyacak
Bu mutluluğu anlamak gerek
Geleceğimiz emin ellerde
CHP'de Ön seçimde sürpriz isimlerAile içi şiddette artış görülüyor ŞİDDET HER YERDEBu fidanlar BEREKET getirecek‘Okuyan şehir’de 200 öğrenci kitap okuduUyuşturucuyla mücadeleye 210 milyon TLAnne Dostu Hastane Projesi ilk kez Manisa’da uygulamadaTek tek 300 bin Mesir sarılacakManisa’dan 5 vekil 1 bakan çıkaracağız200 öğrenci bakımdan geçtiAk Parti, STK’lara sordu
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu