Manisa’da 447 bin dekar bağ zarar gördü
Torbacılara geçit vermediler
Eczacı ressamlar, fırçayı tuvalle buluşturdu
60 bin kişi tehlike altındaCumhuriyet Halk Partisi bu iddia ile çalkalanıyorSpil Dağı'na bio kıymetlendirmeKavşaklara elektronik denetleme geliyorSimit satan çocuklara ceza kesilecekAli Rıza Çevik şimdi de 7 Haziran’a takıldıDershaneler kapandı, MABEM’e başvurular 10 kat arttıSizin de çorbada tuzunuz olsunVatana Adanmış Bir Ömür, Bülent KoşmazAkçay ve Balkız da  mazbatalarını aldı
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu