Kur’an kursu öğrencileri  trafik eğitimi de alıyor
En iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz
Onlar kimsesiz çocukların kahramanları
Gazze’ye gitmek için temaslarımız sürüyorSoma’da hizmet atağı başlıyorEmniyet’ten geniş çaplı uyuşturucu operasyonuKoşmaz’ın vefatının ardından Manisa TSO’da büyük çatlakManisa’nın ileri gelenleri Ergün’ün iftarında buluştuÇerçi ilk ruhsatı verdi,bol kazanç dilediErdoğan’ın fotoğrafını Spil’de dalgalandıracağızÜniversitede yönetime her gelen kadrolaştıCBÜ öğretim elemanlarına 5 bin yıllık kursSpil’de 14. endemik tür: SPİL DAĞI SAFRANI
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu