SOLOTÜRK Manisa semalarından vatandaşları selamladı
Enine boyuna KURU ÜZÜM
Projeler görücüye çıktı
5 derneğe PARALEL operasyonCHP Manisa’da gövde gösterisine hazırlanıyorÇerçi sordu; EVET Mİ? HAYIR MI?Büyükşehir Köprübaşı'na Çilek Alım merkezi yapıyorSeçimden alnımızın akıyla çıkacağızSadece çiftçi değil, Manisa’nın ekonomisi batacakDevlet hasarın karşılanması için çalışıyorFestivalin finalinde şifa dağıtıldıManisa AFET BÖLGESİ ilan ediliyor, borçlar üç yıl erteleniyorFestival lezzetleri ödüllendirildi
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu