Büyükşehir'in mini kramponlarına hem tecrübe, hem de bilgilenme
380 öğrencilik kontenjana 3 bin 97 başvuru
Manisa’da 447 bin dekar bağ zarar gördü
ALİ RIZA ÇEVİK İLKOKULU KAPANDIBİZİ MANİSA’YA BAĞLAYINBüyükşehir’den 708 konutluk  MİNİ ŞEHİRHedef Şehzadeler, tek sorun yerMeslek liselerine ağırlık verilecekSalihli şehidine son görevini yerine getirdiİlk 6 ayda 2 bin yeni işyeri açıldıYeni Merkezefendi 112 milyon TL’ye mal olacakÇiftçiliği bırakıp başka işlere yöneliyorlarManisa’da Orman kadastrosunun  yüzde 90'ı tamamlandı
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu