Büyükşehir’den çevreci bir belediye için önemli adım
Muhasebeciler ruhsatlarını törenle aldı
7’den 70’e Pedal Başına
Beyazfil'in satılmasına büyük tepkiSoma maden kazasında yeni rapor ortalığı karıştıracakNuri Sorman’a yanıt İzmir’den geldiManisa bir kez daha dünyaya örnek olduOkulumuz adına memnuniyet vericiDünyadaki ülkelerin yarısının yaşı bu kadar değildirProje Somalı Kadınlar içinYatırımcı rehberi hazırlanacakAçıklanan rekolte tahmini gerçeği yansıtmıyorYeni bir Soma yaşamamak için
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu