ÜZÜMÇOLAR ders ve topbaşı yaptı
Çocuklarımız için, bir okul yapacak kadar bütçe harcadık
Her 10 Ekim’de karşılıyoruz ama...
Öğretmenler Günü’nde öğretmen oldular657’de yapılması planlanan değişikliği eleştirdi28 Şubat’ın izlerini  sileceklerÖğrenciler TEOG’da ter dökecekDiş hekimleri, özel diş sağlığı merkezlerinden rahatsızManisa’ya apayrı bir güzellik katacak‘Başkasıyla evleneceğim’ dedi diye öldürmüşBizim de haklarımız varZİÇEV çocuklarına ayrı bir değer veriyorlarKOAH gününde nefes ölçüldü, sigaranın etkisi anlatıldı
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu