Torbacılara geçit vermediler
Eczacı ressamlar, fırçayı tuvalle buluşturdu
Geleceğin rekortmenleri için ilk adım
Biz seçildik, artık saygı duyacaksınSuda indirim AK Parti ve MHP’yi karşı karşıya getirdiSpil için tarihi günAK Parti’yi muhtarlara şikayet etti:100 milyon liralık proje ile hayatlar kurtulacakSPİL ARTIK DAHA CAZİP OLACAKManisa’ya her geldiğimde  feyz, ilham ve güç alıyorumDemirören’lerin okullarının açılışı Bakan Eroğlu’danCHP zafere inanıyorİş kapısı 8. kez aralandı
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu