Bu öğrencilerin defterleri de akıllı
Aigai, Manisa turizmi için çok önemli bir değer
Büyükşehir’de toplu ulaşım rahatlayacak
Büyükşehir Belediyesi 6 ayı heba ettiRektörlük için bir aday daha: Nurettin GülmezKöyler de obezite tehdidi altındaDaha yapacaklarım varYunusemre kararlı: Yuntdağı’nda Antep fıstığı yayılacakKadın cinayetine ağırlaştırılmış müebbetEcel işe giderken yakaladıGüçlü Baro, Güçlü Savunma içinBağımlılığa karşı, bağımsızlık yeminiEksiklik gördüğü için değil, yeni bir şeyler yapmak için aday oldu
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu