CBÜ’yü renklendiriyorlar
Büyükşehir’den Aigai’ye destek
Gölmarmara artık daha güvenli
Çözümün bir parçası, Manisalı hissetmek2 sene sonra bağlar sökülecekSorman, Ziraat Odası’nda yeniden adayGençleri bilgi ve teknolojiyle donatmalıyızBu proje Akıllı Evler için52 yaşında anne olma mutluluğunu yaşadıZülfikar Gürcan birlik ve beraberlik mesajı verdiSusmayacağız, unutmayacağız, unutturmayacağız7 Haziran seçimleri,  kurtuluş mücadelesidirMutlu kadınlar Şehzadeler’de buluştu
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu