Bisikletler artık ‘Mavi Yol’da özgür
Manisa’nın yeşil alanı iki katına çıktı
Dr. Türek’ten görme engellilere anlamlı bağış
Eğitimde kurumlar arası işbirliği’ için imzalar atıldı17 ve 25 Aralık için yürüdülerÇekirdek çitleyerek Yerli Malı Haftası olmazTorbanın içine konuluvermiş2014 yılını yetki vererek tamamladılarBaro’dan operasyonlara tepkiÖzkasap, pamuk için özel üretim teşviği istediTürkiye’nin Cumhurbaşkanı’na yakışmışManisa’dan Tuzluca’ya yardım eliEtkili olmak hedefe daha çabuk ulaştırır
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu