Kur’an kursu öğrencileri  trafik eğitimi de alıyor
En iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz
Onlar kimsesiz çocukların kahramanları
Spil’de 14. endemik tür: SPİL DAĞI SAFRANIBaşbakan Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığı’na taşımak vefa borcudurZEKA’dan yeni başkanla ilk toplantıGazze'ye saldırılar soykırım durumuna geldiVali Bektaş’ın önderliğinde uzlaşmaya varızİhsanoğlu kararımız için başka partilere laf düşmezAraç sayısı her gün artıyor, otopark sorunu daha da büyüyorİmar vatandaşın da desteğiyle kısa sürede çözülürBüyükşehir binası bölgeyi hareketlendirecekManisa’nın dışarıdan rakip araması lazım
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu