Hiç bir engel kalmadı
Kent Park Mesir Festivali ile birlikte açılıyor
Ali Rıza Çevik'ten Gördes’e yardım eli uzandı
Sağlık,  İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladıBüyükşehirden 17 ilçeye 17 iş makinesiDaha güçlü bir Manisa için elele verdilerAmaç KOAH’ta farkındalık bilincini arttırmakSoma’nın büyük ödüllü projesine Büyükşehir ortak olacakOnur Baylan yeniden adayBeyazfil esnafına kira şokuAvuç içi sistemi uygulanabilir bir sistem değilŞehzadeler’de Tonguç  tek liste ile yeniden başkanSarıgöl’ü ayağa kaldıracağız
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu