Kalp krizi geçireceğini anladı, Yılın Polisi oldu
Doktorlar, sağlıkta şiddetin son bulması için sustu
Gazi Halk Oyunları ekibi  Ege birincisi oldu
İstişare ile çözülemeyecek hiçbir sorun yokMotosiklet kazalarını önlemek için harekete geçtilerMubea’dan OSB'ye 20 milyonluk fabrikaÜzüm S.O.S veriyorHafsa Sultan olmak için yarıştılarTürkiye’deki ilk Tarım ve Gıda Zirvesi Manisa’da yapılacakHalkımıza sorup en doğrusunu yapacağızBüyükşehir'de ilk bütçe ve ilk karar oybirliğiyleTurizm haftasında Manisa’nın potansiyeli konuşulduMeyve yetiştiricileriyle arıcılar birlikte çalışmalı
Serverla letiim salanamad
Su an icin doviz kurlari gosterilemiyor.
Tesekkur Ederiz.


Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.
YAZARLAR
Hava Durumu