logo

reklam
15 Temmuz 2018

Turgut Özal sakinlerinin artık yüzü gülüyor

Haftanın son mesai gününü Turgut Özal Mahallesi’ne ayıran Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, mahalle sakinleriyle bir ayara geldi. Mahallerinde çevre ve görüntü kirliliğinin sona ermesi nedeniyle mutluluklarını dile getiren vatandaşlar 40 yıllık sorunu çözüme kavuşturduğu için Başkan Ergün’e teşekkür etti.

Yıllardır çevre ve görüntü kirliliğini nedeniyle bölge sakinleri için çileye dönüşen vahşi depolama alanı sorunu Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete sunduğu Uzunburun Katı Atık Bertaraf Tesisi ve Düzenli Depolama Alanı ile sona erdi. Zaman zaman yaşanan patlamalar sonucu çıkan yangınlarla da gündeme gelen vahşi depolama alanındaki olumlu değişim Turgut Özal Mahallesi sakinlerini yüzünü güldürdü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, haftanın son mesai gününü Turgut Özal Mahallesi’ne ayırdı. Hacı Mahir Camii’nde kılınan cuma namazının ardından Başkan Ergün, mahalle kahvesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ergün’e, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti. Başkan Ergün, Turgut Özal Mahalle Muhtarı İsmet Bakşi, çevre mahallelerin muhtarları ve mahalle sakinleri tarafından karşılandı.

VATANDAŞLAR MUTLULUKLARINI DİLE GETİRDİ

Mahalle kahvesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Ergün’e vatandaşlar kentin 40 yıllık çöp sorununa son verdiği için teşekkür etti. Vatandaşlar mahallerinde çevre ve görüntü kirliliğinin sona ermesi nedeniyle mutluluklarını dile getirdi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini de dinleyen Başkan Ergün, mahalledeki çocukları da unutmadı. Çocuklarla tek tek ilgilenen Başkan Ergün, onlara top hediye etti. Büyükşehir Belediyesi

Share
249 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ