logo

reklam
18 Şubat 2019

ŞEHZADELER’DEN TAM DESTEK

Ergün ve Çelik, Şehzadelerde esnaf ve vatandaşla bir araya geldi

Cumhur İttifakı’nın adayları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler ilçesini adım adım gezerek esnaf ve vatandaşla buluştu. Gün boyu binlerce vatandaşla selamlaşan ve esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Ergün ve Çelik’e ilgi görülmeye değerdi. Vatandaşların kendilerine gösterdiği sevgi gösterisi nedeniyle mutluluğunu dile getiren Başkan Ergün ve Başkan Çelik, önümüzdeki hizmet döneminde birliktelik içerisinde yapılacak olan güzel yatırımların da mesajını verdi.

Cumhur İttifakı’nın adayları, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Cumartesi gününü kent merkezindeki esnaf ve vatandaşlara ayırdı. Gün boyu Manisa sokaklarını adım adım gezen Başkan Ergün ve Çelik, binlerce vatandaşla selamlaştı, esnafa hayırlı işler diledi. Başkan Ergün ve Başkan Çelik’e ziyaretlerinde, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, AK Parti Şehzadeler İlçesi Gençlik Kolları Başkanı Taha Okan Taniş, MHP ve AK Parti Teşkilatı, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Daire Başkanları eşlik etti.

Bereketli Kazançlar Dilediler

Avni Gemicioğlu, Yeni Camii, Sekiz Eylül, Seyfettinbey Caddeleri başta olmak üzere, Şehzadeler ilçe merkezinde binlerce vatandaşla selamlaşan Başkan Ergün ve Başkan Çelik, tüm iş yerlerini ziyaret ederek esnaflara da hayırlı işler diledi.

Esnafın Çay Davetini Geri Çevirmedi

Başkan Ergün ve Çelik’e ziyaretleri sırasında esnaf ve vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlarla sohbet esnasında kendilerine yapılan çay davetini de geri çevirmeyen Başkan Ergün ve Çelik, ilk molasını Yusuf Gül’e ait Can Tertip adlı iş yerinde verdi.

Başkan Ergün’den Müjdeli Haber

Başkan Ergün, burada kısa bir çay molasının ardından Eski Garaj etrafında yer alan esnafı da verdiği müjdeyle sevindirdi. Eski Garaj alanını başlattıkları çalışmayla yaklaşık bin araçlık otopark alanına çevireceklerini, Perşembe Pazarı’nın da eski yerinde kurulacağını haberini veren Başkan Ergün, bölge esnafını sevindirdi.

Vatandaşlardan Cumhura Tam Destek

Esnaf ziyaretine devam eden Başkan Ergün ve Çelik, vatandaşlarla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Ergün ve Başkan Çelik’e yaklaşan yerel seçimlerde desteklerinin tam olduğunu ifade eden vatandaşlar birliktelik içerisinde Manisa’ya güzel hizmetlerin yapılacağını inandıklarını belirtti.

Başkan Ergün, Çocukları Yine Sevindirdi

Her programında çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Ergün, yoğun seçim çalışmasında da onları unutmadı. Esnaf ziyareti esnasında gördüğü çocuklarla özel olarak ilgilenen Başkan Ergün, onlara top hediye etti.Haber Merkezi

Share
139 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ