logo

reklam
02 Temmuz 2018

Salihli’nin modern projesi açılışa hazırlanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’de Eski Kamyon Garajının bulunduğu alanda yapımına başlanan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinde son düzenlemeler yapılıyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Salihli için hayata geçirdiği Modern Pazaryeri, Yer altı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinde sona gelindi. Dev projede son düzenlemeler yapılırken, açılış için geri sayıma başlandığı belirtildi. Modern projenin şehir merkezinde yaşanan otopark sorununa da çözüm olacağını vurgulayan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Esnaflarımız ve vatandaşlarımız araçlarıyla gelerek yeraltına yapılan kapalı otoparka araçlarını park edecekler ve alışverişlerini yapacaklar. 40 tane dükkânı barındıran bedesten çarşımız da tamamlandı. Kafeteryası, mescidi ve sosyal alanlarıyla modern bir pazaryerimiz olacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile birlikte el ele söz verdiğimiz projelerin tamamını gerçekleştirdik, hepsi bitme noktasına geldi. Bu projeler tamamlandığında Salihli gerçekten büyükşehir havasına bürünecek. Heyecanla açılış gününü bekliyoruz. Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.

BAŞKAN ERGÜN, “HAYIRLI OLSUN”

Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak şehrin her bölgesinde birçok projeyi tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Salihli’mizde eski Kamyon Garajı’nın olduğu bölgede yıkım yaparak orada çok güzel bir projeyi hayata geçirmiştik. Modern Pazaryeri, Yer altı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesini Allah’a çok şükür bitirme noktasına getirdik. Çok yakın bir zamanda ilçe halkımızın hizmetine sunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Şimdiden Salihli’mize ve Salihlili hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. Büyükşehir Belediyesi

Share
282 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ