logo

reklam
16 Nisan 2018

‘Mucizevi’ sevenleriyle bir araya geldi

Hem kitaplarıyla hem de danışmanlığıyla kişilerin hayatlarına dokunan ‘Mistik’ Yazar Özenay Özdinç, ilk kitabı olan Mutluluk Reçetesi’nin ardından Manisa Atatürk Kent Park’ta, ikinci kitabı olan ‘Mucizevi’ için imza günü düzenledi. 5 Şubat yayınlarından çıkan ve hem internet üzerinden hem de kitabevlerinden satın alınabilen Mucizevi’ye ve Özdinç’e, okurları büyük ilgi gösterdi.

İlk kitabı Mutluluk Reçetesi’ni 2015 yılında çıkartan Yazar Özenay Özdinç, ikinci kitabı Mucize’yi ise, ‘Değişimi isteyen herkes, kendi mucizesini yaratır’ diyerek 5 Şubat 2018’de çıkarttığını dile getirdi. “6 yıldır yazıyorum. Yazmak benim hayatım, benim için nefes almak ve yemek yemek gibi bir eylem” diyen Özdinç, yazı yoluyla bilgi aktarımı gerçekleştirdiğinin altını çizdi. Özdinç, bireysel seanslar gerçekleştirdiğini de belirterek, “Kalemim yazıyla aktarım yapıyor. Bense, o aktarımı söz ile karşımdaki kişilere iletiyorum. Amacım, doğruluklarla ilerlemenin uygun zamanını, yolunu bularak, mutlu ve huzurlu olmak” diye konuştu. Manisa Atatürk Kent Park’ta Mucizevi isimli kitabının imza gününde okurlarıyla buluşan Özdinç’in etkinliğine, Kültür Şube Müdürü Fırat Özcan da katıldı.

İlk kitabı olan Mutluluk Reçetesi’nde, birbirini tanımayan 10 kişinin ‘mutluluk reçetesine’ ulaşma yollarını anlattığını belirten Özdinç, “İkinci kitabımda, danışanlarımın mucizelerle nasıl karşılaştıklarını anlatıyorum. İki sene evden çıkmayarak aldığım bilgileri, ikinci kitabımda insanlara sunuyorum” dedi. Hayatında ve kitap yazma serüveninde izlediği yolu ‘Mistik bir yol’ olarak tanımlayan Özdinç, üçüncü kitabını yazmaya devam ettiğini ve uygun bir zamanda üçüncü kitabını da okurlarıyla buluşturacağını vurguladı.

“BEN BİR ELÇİYİM, ŞİFA AKTARIMI YAPIYORUM”

Yazar Özdinç, yaşadığı maddi ve manevi kayıpların ardından şükrettiği şeyleri arttırdığını ve Allah’ın kendisine bir kapı açarak yol gösterdiğini dile getirerek, “Ben bir elçiyim, şifa aktarımı yapıyorum. Karşılaştığım iyi insanların yollarını daha da güzelleştirmek için çabalıyorum” şeklinde konuştu. Özdinç, “Kitaplarımda da söylediğim gibi; yeter ki yaşayalım, alan olalım, hakkını verelim. Sabır sınavlarımızın farkında olalım ve sabrımızı arttıralım. Hiçbir yol çıkmaz değildir. Allah bizleri ruhen ve fiziken bu Dünya’ya getiriyor ve bunun bir ödül olduğunun farkında olmamızı istiyor. Bu ödülün içinde de bir ödül gizli; akıl. Aklımızı önce kendimiz, sonra da başkaları için kullanmalıyız. Kitabımda bunları açıklayıcı şekilde anlatıp, okurlarımın hayatlarına ışık tutuyorum” dedi.

Her yaştan ve her meslek grubundan çeşitli danışanları olduğunu ifade eden Özdinç, “Örneğin, bir danışanım beni arayıp işini bırakacağını söylüyor. Ben ise ona, ayın 14’ünde terfi edileceğini haber veriyorum. İstersen işi bırakma diyorum. Gelecekten, yalnızca mutluluk verici öngörülerimi insanlarla paylaşıyorum” diye konuştu. “Her şeyi yaratanın yaptığına inanıyorum” diyen Özdinç, falcı ve büyücülere adeta ‘savaş açtığına’ vurgu yaptı. İlk olarak 17 yaşındaki çocuğunu kazada kaybetmiş bir kadınla karşılaşarak danışmanlık yapmaya başladığını belirten Özdinç, danışanı olan kişilerin kendisine aniden gelmeye başladığının ve böylelikle danışmanlık yapma macerasına atıldığının altını çizdi. Sare Kurtulan

Share
248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ