logo

reklam
13 Mart 2018

MHP’de birinci şart: Sadakat

MHP İl Başkan Erkan Öztürk, yerel seçimlerde aday belirlerken birinci şartlarının sadakat olduğunu açıkladı. Öztürk, Büyükşehir Belediye başkanlığı adaylığı için de Başkan Cengiz Ergün ile çok iyi bir rüzgar ve uyum yakaladıklarını söyledi.

Yerel seçimlere 1 yıl olmasına rağmen, Manisa’da partiler aday belirlemek için çalışmalara başladı. CHP’de ilçe belediye başkan adaylıkları için isimler dillendirilirken, Ak Parti’de de büyükşehir belediye başkan adaylığı için büyük bir yarış başladı. Ak Parti’de Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ismi kulislere yansıdı. MHP’de ise ilçe belediye başkan adayları ve büyükşehir belediye başkan adayı belirleme çalışmaları Genel Merkez’in talimatıyla başlayacak. MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, 18 Mart’ta yapılacak olan büyük kurultaya hazırlandıklarını ve bu kurultaydan sonra her şeyin netleşeceğini ifade etti. İl Başkanı Öztürk, “Şu anda hiç kimse adayımız diyemem. Ama bizim için birinci şart sadakattir. Lidere ve Genel Merkez’e sadakat önceliğimiz olacaktır. Yine teşkilatla geçinme noktasındaki süreç de ayrı olarak değerlendirilecek. Çok önemli gördüğümüz diğer bir unsur da halkta karşılığının olmasıdır. Adaylarımızı bu kriterlere göre belirleyeceğiz” diye konuştu.

BÜYÜKŞEHİRLE ÇOK GÜZEL BİR UYUM YAKALADIK

MHP İl Başkanı Öztürk, “Büyükşehir Belediye Başkanımız, ocak başkanımız ve biz sahada hep birlikte hareket ediyoruz. Çok güzel bir rüzgar ve uyum yakaladık. Bu kamuoyunda da görülüyor. Uyumun olduğu ortada, ne bir şekilde gözükmektedir. Genel Merkez’den talimat geldiğinde çalışmalara başlayacağız” dedi. Nermin Uçtu

Share
293 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ