logo

reklam
03 Mayıs 2019

MASKİ’den Vali Deniz’e Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Genel Müdür Yardımcıları ile birlikte Manisa Valisi Ahmet Deniz’i makamında ziyaret ederek kurumun çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Manisa Valisi Ahmet Deniz’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Valiliği ziyaretinde Genel Müdür Başaran’a Genel Müdür Yardımcıları Kadir Erman Aydınyer, Emre Özünlü ve Gökhan Çevik eşlik etti. Görüşmede Başaran, kurum ve faaliyet alanlarında yürütülen hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulunarak, MASKİ’nin çalışmalarını anlattı. 17 ilçede tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalıştıklarını sözlerine ekleyen Başaran, daha yaşanılabilir bir Manisa için hizmet ve yatırımların devam edeceğini söyledi.

“Altyapı sistemleri kentler için büyük değer taşıyor”

Başaran ve yeni yönetimini tebrik eden Manisa Valisi Ahmet Deniz altyapının önemine değinerek, “Kaliteli altyapı sistemleri bir şehrin olmazsa olmaz yatırımlarıdır. Bu anlamda ben de bu yatırımları çok değerli buluyorum. Özellikle kanalizasyon ve atıksu arıtma sistemleri, derelerin ıslah ve temizlikleri, içme suyu gibi hizmetler büyük önem taşıyor. MASKİ’nin daha güzel bir Manisa için il genelinde yürüttüğü çalışmaları can-ı gönülden destekliyoruz” dedi. Tebrikleri kabul ederek teşekkürlerini ileten MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, kurum hakkında daha detaylı bilgiler almak ve istişarelerde bulunmak amacıyla Vali Deniz’i MASKİ’ye davet etti. Haber Merkezi

Share
67 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ