logo

reklam
29 Aralık 2017

Manisa’da hem yatırım var hem sosyal belediyecilik

Alt yapı ve üst yapı yatırımlarıyla şehri bambaşka bir kimliğe büründüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği hizmetlerle de vatandaşları yalnız bırakmıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Turgutlu’da ‘Evde Bakım Hizmetinden’ faydalanan Nurten Şenol’u ziyaret ederek, hem sohbet etti hem de sorunlarını dinledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdiği hizmetlerle vatandaşlarını yalnız bırakmıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ‘Evde Bakım Hizmeti’ ile yaşlı, kimsesiz ve kronik hastalığa bağlı sıkıntıları olan vatandaşlara yönelik uzman bir kadro ile periyodik bakım gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Turgutlu’da ‘Evde Bakım Hizmeti’ alan 56 yaşındaki Nurten Şenol’u ziyaret etti. Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş’a, Turgutlu Koordinasyon Şube Müdürü Kemal İskifoğlu da eşlik etti.

Nurten Şenol ile sohbet ederek sorunlarını dinleyen Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, “Vatandaşlarımızın her an yanında olmak bakımlarının güvenli ve sağlıklı bir ortamda yapılmasını sağlamak üzere uzman bir kadroyla ‘Evde Bakım Hizmeti’ vermekteyiz. Bu kapsamda Turgutlu’da ‘Evde Bakım Hizmeti’ alan Nurten Şenol’u ziyaret ederek, sorunlarını dinledik” ifadelerinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi

Share
401 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ