logo

reklam
13 Eylül 2018

Manisa Büyükşehir Belediyespor yasta… Minik futbolcu elim bir kaza sonucu yaşamını yitirdi

“YAŞADIĞIMIZ ACININ TARİFİ YOK”

Manisa dün sabaha kara bir haberle uyandı. 8 yaşındaki Muharrem Ege Öztürk’ün elim bir kaza sonucu hayatını yitirmesi başta ailesi ve Manisa Büyükşehir Belediyespor kulübü olmak üzere tüm şehri yasa boğdu.

MANİSA Büyükşehir Belediyespor’un altyapıdaki minik yeteneklerinden biri olan Muharrem Ege Öztürk, arkadaşları ile antrenman yaptığı sırada geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

Manisa’nın Yunusemre ilçesi Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nde yapılan sabah antrenmanında takım arkadaşları ile hazırlık yaptığı esnada kaza geçirdi.

Takım arkadaşlarının tekerlekli kale direğinin yerini değiştirdikleri sırada topla antrenman yapan Muharrem Ege Öztürk, kaza sonucu devrilen direğin altında kaldı.

Yapılan ilk yardımın ardından Öztürk Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan tedaviye cevap veremeyen minik futbolcu yaşamını yitirdi.

Yaşanan elim kazanın ardından tesis sorumlusu ve tesiste bulunan iki antrenör polis tarafından gözaltına alınırken, Muharrem Ege’nin Şehzadeler Belediyesi Zabıta Memuru Ahmet Öztürk’ün oğlu olduğu öğrenildi.

Olayın ardından. Acı haberi alır almaz hastaneye koşan Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, ailenin acısına ortak oldu.

BAŞKAN AKTAN, “ YAŞADIĞIMIZ BU ACININ TARİFİ YOK”

Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nde yaşanan elim kaza sonrasında minik yıldız Muharrem Ege Öztürk’ün hayatını kaybetmesinin, Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nü yasa boğduğunu söyleyen Başkan Aktan’ın bir hayli kötü olduğu görüldü.

Mevlüt Aktan,“ Bu acının tarifi yok. Minik yavrumuz Muharrem Ege Öztürk’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz” ifadelerini kullandı.

Aktan, yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada, “Fikri Bayrıl Spor Tesislerimizde sabah yapılan antrenmanda, minik evladımız Muharrem Ege Öztürk, elim bir kaza sonrasında vefat etmiştir. 2010 doğumlu genç futbolcumuz Muharrem Ege Öztürk, Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nde yaşanan elim kaza sonrasında Celal Bayar Üniversitesi Hastanesine kaldırılmış, ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır. Minik yavrumuz, evladımız Muharrem Ege Öztürk’ün vefatı bizleri derinden yaralamıştır. Yaz futbol okullarımızda eğitim gören minik yavrumuz Muharrem Ege Öztürk’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. Öztürk ailesinin acısını en derinden paylaşıyor ve bu acıyı birlikte göğüslemek için elimizden geleni yapacağımızı herkesin bilmesini istiyoruz” dedi. Haber Merkezi

Share
199 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ