34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

OLMAYINCA OLMUYOR

19.12.2011 / 00:00


Yağmur bardaktan boşanırcasına yağıyor yağıyor. 19 Mayıs stadının zemini güzel olmasına güzel de yer yer su birikintileri olmasa.Rakip Gençlerbirliği ne yapıp yapıp bu maçı alması gerekir Manisaspor'un.Ama gelin görün ki Manisaspor gününde değil. Olmuyor. Bir türlü gol sesi gelmiyor.Yağmur hızını artırıyor. Yağmurun hızı ile birlikte Gençlerbirliği biraz daha fazla görülüyor Manisa kalesi önünde.Manisaspor bu değil. Tüm rakiplerine diz çöktüren, adından söz ettiren ve puan cetvelindeki yeri ile Manisaspor bu değil.Tamam saha ağır ağır da, bu rakip için de geçerli. Onlar da aynı sahada oynuyor.Mete Kalkavan orta hakem İstanbul bölgesinden. İlk yarıda Murat Erdoğan'ın şahane şutu kaleye giderken rakibinin sırtına çarpıyor top korner oluyor. Ama hakem korner değil autu işaret ediyor. Tercihini hep rakibe göre kullanıyor.Birileri der 'Çok iyi oynadı da, gol attı da, hakem mi vermedi?' diye. Doğru, Manisaspor dün hiç de kendisinden bekleneni vermiyor. Aynı zamanda zevkte vermiyor oyun.Manisaspor bu maçtan sonra, hafta içinde deplasmanda Galatasaray ile oynayacak. O Cuma günü oynadı, Manisaspor Pazar. Karşısında dinlenmiş bir rakip bulacak. Nedeni bilinmez, Federasyon acaba üç büyükleri kayırıyor mu diye geliyor insana. Ama olmaz, değil mi? Koskoca TFF yapar mı böyle bir şey!Yağmur zaman zaman hızını arttırıyor. Gençlerbirliği attığı golün üzerine yatmak istiyor. Kolay mı deplasmanda, hem de Manisaspor gibi rakibin önünde 1-0 galip. Bırakılır mı?Kemal Özdeş'in yaptığı değişiklikler de işe yaramadı. Ahmet İlhan kozunu oynuyor, olmuyor olmuyor.Bu işlerde biraz da şans olacak. Vuracaksın, çarpacak bir yerlere, kaleye girecek. Dün Manisaspor'un böyle bir şansı da yok.Dedim ya olmuyor olmuyor. Ne yapsalar boşuna.  Bu iş böyle biter.Biz de yağan yağmur ile birlikte 19 Mayıs'ı terk ederiz.Başka da yapacak bir şeyimiz yok.  

Etiketler:
Bu yazi toplam 855 defa okundu
Yazarın Diğer Yazıları
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.