34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Yeni Terminal açılışa hazır

Yeni Terminal açılışa hazır
Manisa Belediyesi’nin en büyük yatırımları arasında yer alan Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Cengiz Ergün, terminalin Manisa’ya yakışacağını belirterek, 19 Mart Çarşamba (Yarın) 18.00’da yapılacak olan açılış ve ardından gerçekleştirilecek olan Linet ve Grup Mecaz konserine tüm Manisalıları davet etti.
18.03.2014 / 12:25


Manisa Belediyesi’nin en büyük yatırımı olan Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali açılışa hazırlanıyor. Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde incelemelerde bulunan Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, terminalin Manisa’ya çok yakışacağını ifade ederek, 19 Mart Çarşamba günü 18:00’de yapılacak olan açılışa ve ardından gerçekleşecek olan Linet ile Grup Mecaz konserlerine tüm Manisalıları davet etti.

BELEDİYE TARİHİNİN EN BÜYÜK YATIRIMI

Dev projelerini bir bir hayata geçiren Manisa Belediyesi, Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde çalışmalarını tamamladı. Belediye tarihinin en büyük yatırımı olmasıyla da dikkat çeken terminalde, Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün incelemelerde bulundu. Başkan Ergün’e,  MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mümin Deniz ile Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hasan Eryılmaz da eşlik etti. Kentin önemli eksiklerini tespit edip, bunların giderilmesi noktasında göreve geldikleri günden beri çalışmaları yürüttüklerini ifade eden Başkan Ergün,” Manisa Belediyesi’nin en büyük yatırımını hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 19 Mart Çarşamba günü 18:00’de yapılacak olan Yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali’nin açılışına tüm hemşerilerimizi bekleriz. Şimdiden kentimize hayırlı olsun” dedi.  


Etiketler:
Bu haber toplam 509 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.