34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Şule Uygur tek aday

Şule Uygur tek aday
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığını 10 yıldır yürüten ve tüzük gereği adaya olamayacak olan Müzeyyen Yoğurtçu'nun yerine gerçekleştirilen istişareler sonucunda uygun görülen Şule Uygur hafta sonu gerçekleştirilecek kongreye tek aday olarak girecek. AK Parti Merkez İlçe binasında gerçekleştirilen toplantı ile adaylığını açıklayan Şule Uygur, "Önemli olan aldığımız bayrağı daha ileriye taşımaktır" dedi.
06.03.2012 / 10:55


AK Parti İl Kadın Kolları Olağan Kongresi, bu hafta sonu 11 Mart Pazar günü saat 13.30'da Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifleri Sosyal Tesislerinde yapılacak. 10 yıldır kadın kolları başkanlığını yürüten Müzeyyen Yoğurtçu, tüzük gereği yeniden aday olamayacak. Gerçekleştirilen istişareler sonucunda AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Şule Uygur, kongreye tek aday olarak girecek. Bütün kongrelerini tek listeyle yapan AK Parti, kadın kolları kongresini de böylece tek listeyle gerçekleştirmiş olacak. Şule Uygur, Merkez İlçe'de gerçekleştirdiği toplantıyla Kadın Kolları Başkanlığına adaylığını resmen açıkladı."NE MUTLU Kİ ALLAH AK PARTİ'DE HİZMET ETMEYİ NASİP ETTİ"Yönetim Kurulu üyeleriyle dün son kez toplantı yapan AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Yoğurtçu, 10 yıldır görev yaptığını ve basının her zaman yanında olduğunu söyleyerek kendilerine teşekkür etti. Bütün bu çalışmaların bir süreç olduğunu belirten Başkan Yoğurtçu, "Ne mutlu ki bana Allah AK Parti'de hizmet etmeyi nasip etti. İşimizi çok severek yaptık. Ben değil biz olarak hareket ettik. Ekibim özveriyle çalıştı. Halkın içinde olduk. Her mahalleye gittik. Gönül sohbetleri gerçekleştirdik. Bu sohbetlerde halkımızla lokmalarımızı paylaştık. Keyif alarak kadın kolları başkanlığı görevini yürüttüm. Biz AK Parti'de ölümüne geldik, ölümüne kadar hizmet yapmaya hazırız. Bayrağı Şule Uygur arkadaşıma teslim ediyorum. Kendisine desteğimiz her zaman tam olacak" dedi. Yoğurtçu Şule Uygur'a başarılar diledi.

"YOĞURTÇU'NUN DESTEĞİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"Adaylığını açıklayan Şule Uygur ise, Müzeyyen Yoğurtçu'nun AK Parti'ye emeğinin ve katkısının çok olduğunu belirterek, yaptığı hizmetlerden dolayı Yoğurtçu'ya teşekkür ederek çiçek hediye etti.  Yoğurtçu'nun desteğinin kendisi için çok önemli olduğunu söyleyen Şule Uygur, "O yüzden bizleri bırakmayacağını umut ediyoruz. Bu bir süreçtir. Sonuçta bunu bende tamamlayacağım. Benden sonra da başkası yapacak. Önemli olan aldığımız bayrağı daha ileriye taşımaktır" diye konuştu."BİZDE 2 ADAY OLMAZ"Kongreye tek adayla gidilmesinin diğer partiler tarafından eleştirilmesini de değerlendiren Müzeyyen Yoğurtçu, "Adayımız Şule Uygur'dur. Bizde 2 aday olmaz. Her yerde tek adayla kongremizi yaptık. Diğer partilerin aksine demokrasi bizde" dedi.11 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan kongrede 600 delege oy kullanacak. (Haber) 


Etiketler:
Bu haber toplam 1095 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.