34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Demokrat Parti’de adaylar belli oldu

Demokrat Parti’de adaylar belli oldu
Demokrat Parti’de 30 Mart yerel seçimlerinde mücadele edecek olan isimler belli oldu. DP yerel seçimde Büyükşehir’de Esin Bahadır, Yunusemre’de Nazif Beygit ve Şehzadeler’de Mustafa Küçükkara ile yerel seçimlerde yer alacak.
24.02.2014 / 12:12


Demokrat Parti’nin Büyükşehir, Şehzadeler ve Yunusemre belediye başkan adayları belli oldu.

30 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir’i ve ilçe belediyelerini kazanmayı hedefleyen DP’de belirlenen adaylar tüm hızıyla çalışmalara başladı.

Demokrat Parti il Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak emekli Köy Hizmetleri İl Müdürü Esin Bahadır’ın ismi duyuruldu. Yunusemre Belediye Başkan adayı olarak iş adamı Nazif Beygit’in ismi açıklanırken, Şehzadeler Belediye Başkan adayı olarak ise eski sendikacı Mustafa Küçükkara’nın yerel seçimlerde yer alacağı ifade edildi.  


Etiketler:
Bu haber toplam 460 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.