34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Tüketici Hakları bilgilendirdi

Tüketici Hakları bilgilendirdi
Tüketici Hakları Derneği, tüketici hakları, bilinçli tüketici yaratmak üzerine Öğretmen Evi’nde emekli öğretmenlere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi
24.02.2014 / 12:07


Bilgilendirme toplantısına derneğin yönetim kurulu üyeleri Serpil Yeşilyurt, Rıfat Eriş Asyalı ve Okan Yılmaz katıldı.

TÜKETİCİ HAKLARI HAKEM HEYETİNE ÜCRETSİZ BAŞVURU YAPILABİLİR

Rıfat Eriş Asyalı, toplantı öncesinde yaptığı açılış konuşmasında, “45 dernek aynı amaç kapsamında kuruldu ve bizim gibi hizmet veriyor. Amacımız tüketici haklarının yaygınlaştırılmasını sağlamak. Bilinçli tüketici toplumu oluşturmak, savurganlıktan uzak alternatif üretim ve tüketim faaliyetlerini yaymaktır. Hakem Heyeti’nin varlığı çok fazla bilinmiyor. Hakem Heyeti’ne değeri bin 272 liranın altında olan tüm ürünlere yönelik şikayetlerinizi ücretsiz olarak Tüketici Hakları Hakem Heyeti’ne başvurabilirsiniz. Alınan her ürünün mutlaka faturası olmaz zorunda. Bu şekilde yapılan itirazlarda daha iyi sonuçlar elde edilebiliyor” dedi.

SORULAR YANITLANDI

Yapılan açılış ve bilgilendirme konuşmasının ardından toplantıya dinleyici olarak katılanlardan gelen sorular, heyet üyeleri tarafından yanıtlandı. 


Etiketler:
Bu haber toplam 275 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.