34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Şehzadeler Belediyesi değil ailesi olacak’

Şehzadeler Belediyesi değil ailesi olacak’
AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında hemşeri derneklerini ziyaret etti. Şehzadeler’i marka yapacak projelerini 15 gün içinde açıklayacaklarını söyleyen Çelik; “Şehri bütün dinamikleri ile büyük bir aileye dönüştürecek ve halkla birlikte geleceğe taşıyacağız” dedi.
28.01.2014 / 13:35


AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler İlçe Teşkilatı ile birlikte seçim çalışmalarını hızlandırdı. Sivil toplum örgütlerini ziyaretlerine devam eden Çelik, Balkan Göçmenleri Derneği, Afyonkarahisarlılar Dayanışma Derneğini ve Kars-Kağızman ve Köyleri Dayanışma Derneği’ne konuk oldu. Çelik’e ziyaretlerinde AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı, Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut ve partililer eşlik etti.

KOLTUK SEVDALISI DEĞİLİM

AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda, 20 yıllık siyaset hayatı boyunca Manisa’da birçok görev üstlendiğini hatırlatarak, bu siyasi deneyimini belediyecilik ile birleştirip Şehzadeler ilçesini 5 yılda örnek gösterilir bir ilçe yapacaklarının sözünü verdi. Şehzadeler ilçesine yakışır hizmetleri Manisalılar ile buluşturmak için yola çıktıklarını belirten Çelik, hiçbir zaman koltuk sevdalısı bir anlayışı benimsemediklerini söyledi.

GÖNÜL İNŞA EDECEĞİZ

Her kesime hizmet sunmak için kolları sıvadıklarını ve özde katılımcı yönetim anlayışını benimsediklerini vurgulayan AK Partili Çelik; “Makam ve mevkiler geçicidir. Bizler insana hizmet için bu yola çıktık. Hiçbir ayrım yapmadan, her kesimden insana bu hizmeti sunmak için kolları sıvadık. Sözde değil özde katılımcı yönetim anlayışını benimsedik. Halkımızın görüşünü almadan bir iş yapmayacağız. Biz beşikten mezara kadar insanlarımızın bütün alanlarıyla ilgili çalışmalar yapacağız. İnsan merkezli ve insan odaklı belediyecilik anlayışına sahibiz. Her bir insanın görüş ve önerileri dikkate alınacak. Dini inancı mezhebi ne olursa olsun, bu belediye benim belediyem diyebilecek. Siyasi yelpazenin en sağından en soluna kadar her bir seçmenimizi kucaklamak için yola çıktık. Büyük bir aile olacağız. Projeleri birlikte yapacağız. Gönül inşasını yapmak için yol açıktık. Sivil toplum kuruluşları bizler için çok önemli. Sizler figüran değil aktör olacaksınız. Birlikten kuvvet doğar düşüncesini benimsedik” dedi.

PROJELERİNİ 15 GÜN İÇİNDE AÇIKLAYACAK

Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler’i uçuracak projelerini 15 gün içinde açıklayacaklarını duyurdu. Katılımcı demokrasinin hayata geçeceği bir belediyecilik sunacaklarını vaat eden Ömer Faruk Çelik “Yeni, yepyeni bir belediyecilik için yola çıktık. Bu istişareleri birikimlerimizle birleştirerek hedeflediğimiz belediyeciliğin vizyon ve misyonlarını belirledik.  Düşlediğimiz belediye; halkla iletişimde, sosyal belediyecilikte, birlikte yönetimde ve şeffaflıkta Türkiye’de bir model olacak. Şehri bütün dinamikleri ile büyük bir aileye dönüştürecek ve halkla birlikte geleceğe taşıyacağız. Kararlarımızı halkın görüşleri şekillendirecek. Halka asla sayı muamelesi yapmayacağız. Eğitimden istihdama, spordan sanata ve sağlığa kadar halkımıza dair her mesele bizim hizmet alanımızı oluşturacak. Ülkemizin 2023 vizyonuna eş değerde yerel kalkınmayı sağlayacak, kadınlarımızdan çocuklarımıza, esnafımızdan çiftçimize kadar her kesimi ilgilendiren projelerimizi halkımızla buluşturmaya kararlıyız. Çocukluğumu, gençliğimi, en güzel günlerimi geçirdiğim bu şehri, insanımızı ve sorunlarının bilincindeyim. Allah’ın izni ve değerli hemşerilerimin desteğiyle bu görevi layıkıyla yapacağıma inanıyorum. Vakit bütün gücümüzle çalışma vaktidir. Şehzadeler ilçe teşkilatı, kadın ve gençlik kolları ile  birlikte bu şehirde girilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Projelerimizi anlatacağız. Kendimizi anlatacağız. Gönüllerini fethedeceğiz. 30 Mart gecesi Allahın izniyle başta büyükşehir belediyesi olmak üzere Şehzadeler ve diğer 16 ilçede AK Parti’nin zaferini kutlayacağız” şeklinde konuştu. Dernek Başkanları tarafından iletilen bir takım sorunları da tek tek not eden Çelik, sorunların çözüm noktasında takipçisi olacağının sözünü verdi. 


Etiketler:
Bu haber toplam 508 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.