34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CBÜ Demirci Eğitim Fakültesine iki yeni bölüm

CBÜ Demirci Eğitim Fakültesine iki yeni bölüm
CBÜ Senatosu, Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi'nde iki yeni programın açılması teklifini onayladı.
29.02.2012 / 11:50


2012–2013 Eğitim Öğretim yılında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği lisans programı ile Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı'na öğrenci alınması karara bağlandı.Programlarla Demirci Eğitim Fakültesi bölüm sayısı altıya yükseldi. 2012-2013 Akademik yılında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Bilgisi Öğretmenliği lisans programına I.öğretim 50 ve II. öğretim 50 olmak üzere toplam 100, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalına da I.öğretim 80 ve II. öğretim 80 olmak üzere toplam 160 öğrenci alınması planlandı ve talepler YÖK'e gönderildi.  (Hayat) 


Etiketler:
Bu haber toplam 3305 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.