34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Yeni terminal yeni yılda hizmette

Yeni terminal yeni yılda hizmette
20 milyon TL ile Manisa Belediye tarihinin en büyük yatırımı olan Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin devam eden peyzaj çalışmalarını, Belediye Başkanı Cengiz Ergün yerinde inceledi. Çalışmaları yürüten firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Ergün, yeni otobüs terminalinin yeni yılda hizmete açılacağını söyledi.
13.11.2013 / 12:38


Manisa Belediyesi’nin temelini 21 Aralık 2012’de temelini attığı ve Belediye tarihinin en büyük yatırımı olarak dikkat çeken yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin devam eden peyzaj çalışmalarını, Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu ve MHP Şehzadeler Belediye Başkan Aday Adayı Cem Çöllü yerinde inceledi. Çalışmayı yürüten firma yetkilileri ile Manisa Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgi alan Başkan Ergün, terminalin tüm bölümlerini tek tek gezdi, gördüğü eksikliklerin giderilmesi için talimat verdi.

TEMELİ 2011 ARALIK AYINDA  ATTIK

Manisa Belediye tarihinin en büyük yatırımını kendi dönemlerinde hayata geçirmenin gururunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa Belediyesi olarak kentimizin önemli eksikliklerini tespit edip, bunların giderilmesi noktasında çalışmalar yürüttük. Mevcut otogarın yetersiz kalmasından dolayı kentimize yeni bir otogarın şart olduğunu tespit ettik. Geçtiğimiz yılın Aralık ayında bu dev projemizin temelini atmıştık. Şimdi bu dev projemizin bina, restoran, bekleme salonları bölümleri tamamlandı. Artık peyzajının yapımına geçtik. Tahmin ediyorum yeni yılla birlikte Manisa, yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kavuşacak. Ben şimdiden bu güzel projemizin kentimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 


Etiketler:
Bu haber toplam 457 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.