34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İlçe Milli Eğitim Müdürleri belli oldu

İlçe Milli Eğitim Müdürleri belli oldu
Manisa’nın büyükşehir olmasıyla merkezde oluşan Yunus Emre İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne Recep Şengül asaleten, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne de Ömer Bozoğlu vekaleten atanarak görevlerine başladı. İlçe Milli Eğitim müdürlükleri binası bulmak için çalışmalara başlayan müdürler, Manisa eğitimine faydalı olacaklarının sözünü verdiler.
26.09.2013 / 22:37


Manisa’nın büyükşehir olmasıyla merkezde oluşan Şehzadeler ve Yunus Emre ilçelerinin Milli Eğitim Müdürleri belli oldu. Yunus Emre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Halit Görgülü Anadolu Lisesi’nin müdürü Recep Şengül, kurucu müdür olarak asaleten atandı.  Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ise İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi Müdür Başyardımcısı Ömer Bozoğlu, vekaleten atandı. İlçe müdürlüklerinde ayrıca 3’er tane Şube Müdürü de göreve başladı.

İLK HEDEF BİNA SORUNU

Yeni müdürler, çalışmalarına hızlı bir şekilde başladıklarını, ilk etapta bina konusunu çözmeye çalıştıklarını söyledi. Yunus Emre İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şengül, uzun yıllar Manisa’da görev verdiğini, Yunus Emre ilçesi sınırlarını kapsayan alanda eğitimin kalitesini arttırmak için elinden gelen çalışmayı yapacağını ifade etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binası için arayışlarının sürdüğünü belirten Şengül, TOKİ-2 İlköğretim Okulu ile Manisa Ticaret Borsası Lisesi’ni değerlendirdiklerini, hizmet binalarının o bölgede olacağını söyledi.

KAYMAKAMLIKLARA KARAR VERİLECEK

Şehzadeler İlçesi Müdür Vekili Ömer Bozoğlu da, yeni bina için ilk etapta fiziki imkanları geniş ve öğrenci sayısı yoğun olmayan Akşemseddin Yatılı Bölge Okulu’nu düşündüklerini, kararı Kaymakamlıkla birlikte vereceklerini dile getirdi. Bozoğlu, Manisa eğitimine faydalı olacağının sözünü verdi.  Konuyla ilgili bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ise Manisa’nın büyükşehir olmasıyla eğitim teşkilatında yürütülen yeniden yapılanma çalışmalarının sürdüğünü belirterek yeni müdürlere görevlerinde başarılar diledi. Altınsoy, Şehzadeler İlçe Müdürlüğü’ne asaleten atama için başka bir şehirden bir ismin yapılacağının bilgisini verdi.


Etiketler:
Bu haber toplam 1935 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.