34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Vergi müfettişliği nedir?

Vergi müfettişliği nedir?
Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik, Kimya, Matematik ve Biyoloji Bölümü öğrencilerine Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı Vergi Müfettişleri Bahri Boynuyoğun ve İsmail Severler tarafından vergi müfettişliği mesleği ve giriş sınavları ile ilgili olarak seminer verildi.
28.05.2013 / 14:09


Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı Vergi Müfettişleri Bahri Boynuyoğun ve İsmail Severler tarafından, Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik, Kimya, Matematik ve Biyoloji Bölümü öğrencilerine vergi müfettişliği mesleği ve giriş sınavları ile ilgili olarak seminer verildi.

Muradiye Yerleşkesi Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Merkezi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde gerçekleştirilen seminerlere, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Maraş, Manisa Vergi Denetim Kurulu Başkanı Zehra Yazar, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kamil Şirin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tülin Canbay ve çok sayıda öğrenci katıldı.

VERGİ MÜFETTİŞLEİĞİNİ ANLATTILAR

Vergi Müfettişleri Bahri Boynuyoğun ve İsmail Severler, sınavlara üniversitelerin Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile Mühendislik Fakültesi Makine, Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Malzeme, İnşaat, Kimya, İşletme ve Endüstri Mühendisliği Bölümleri, Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji Bölümleri ve Eğitim Fakültelerinin Fen ve Teknoloji Bölümleri mezunlarının girebileceğini belirterek, vergi müfettişlerinin çalışma koşulları, görev alanları ve sınavı kazanan müfettiş adaylarına uygulanacak eğitimler hakkında bilgi verdi.

Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Maraş tarafından üniversitenin teşekkür plaketi takdim edilen Bahri Boynuyoğun ve İsmail Severler, seminerin sonunda öğrencilerden gelen soruları da cevaplandırdı. 


Etiketler:
Bu haber toplam 983 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.