34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ali Rıza'nın 'ÇEVİK' kramponları

Ali Rıza'nın 'ÇEVİK' kramponları
Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu Yıldız Erkekler Futbol Takımı, Manisa'nın en büyüğü olmayı başardı. Manisa Gençlik Merkezleri İl Müdürlüğü'nün düzenlediği İlköğretim Okullararası Yıldız Erkekler Futbol Müsabakaları'nda Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu güçlü rakiplerini geride bırakarak Manisa Şampiyonu oldu.
16.01.2012 / 10:10


Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu Yıldız Erkekler Futbol Takımı, Manisa'nın en büyüğü olmayı başardı. Manisa Gençlik Merkezleri İl Müdürlüğü'nün düzenlediği İlköğretim Okullararası Yıldız Erkekler Futbol Müsabakaları'nda Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu güçlü rakiplerini geride bırakarak Manisa Şampiyonu oldu.Üçlü final maçlarının ilkinde Doktor Ömer Faruk Meriç İlköğretim Okulu'yla karşılaşan Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu rakibini 5-3 mağlup etti.İkinci maçında finalde Atatürk İlköğretim Okulu'yla mücadele eden Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu 2-0 yenik duruma düştüğü maçta sahadan 4-2 galip ayrılarak şampiyonluk kupasını müzesine götürmeyi başardı. Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu'nu şampiyonluğa taşıyan goller Asım (3) ve Burak'tan geldi.

ŞİMDİ HEDEF, TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NA KATILMAKManisa şampiyonluğu hedefine ulaşan Alİ Rıza Çevik İlköğretim Okulu şimdi gözünü Türkiye Şampiyonası'na dikti.Önümüzdeki günlerde ilçelerden gelecek olan takımlarla zorlu bir yarışın içerisine girecek olan Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu,  Türkiye Şampiyonası'na katılmanın hesaplarını yapıyor.Antrenör Aydın Sertyürek yaptığı açıklamada, "Şampiyonluk kupasını okulumuza kazandırdığımız için çok mutluyuz. Genç futbolcularımızı gösterdikleri mücadele ve ortaya koydukları başarılı futboldan dolayı kutluyorum. Şimdi hedefimiz, Türkiye Şampiyonası'na katılmak" diye konuştu. (Haber)  


Etiketler:
Bu haber toplam 1823 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.