34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ali Rıza'nın gururu oldular

Ali Rıza'nın gururu oldular
Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu öğrencileri Balıkesir'de gerçekleştirilen ve İl Gençlikspor adına katıldıkları Kulüplerarası Aerobik Cimnastik Yarışması’nda büyük başarılara imza attılar. Balıkesir’de yapılan Kulüplerarası Aerobik Cimnastik Yarışması’nda fırtına gibi esen Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu’nun başarılı cimnastikçileri Manisa’nın gururu oldular.
20.03.2013 / 12:40


Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun, 2013 yılı faaliyet takviminde yer alan ve Balıkesir’de 1-3 Mart 2013 tarihlerinde yapılan Kulüplerarası Aerobik Cimnastik Yarışması’nda İl Gençlikspor Kulübü adına yarışan Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu'nun öğrencileri, Pelin Ayvalı, Arda Cemre Akdemir, Dursun Atakan Şahin, Utku Babağ, Sudenur Şahin, Yağmur Dayıoğlu, aileleri, okul idarecileri, öğretmenleri ve arkadaşlarını gururlandırdılar. Şampiyonaya damgasını vuran Manisa temsilcisi İl Gençlik Spor Kulübü formasıyla yarışan Ali Rıza Çevik'li öğrenciler takım arkadaşlarıyla beraber büyük bir başarıya imza attılar.

İl Gençlikspor'un şampiyonaya damgasını vuran takımında yer alan Ali Rızalı öğrenciler, gelecek için büyük umut vaad ettiler


Etiketler:
Bu haber toplam 880 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.