34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ülkem'de Yeşilay haftası

Ülkem'de Yeşilay haftası
Manisa ODTÜ Ülkem Koleji, Yeşilay Haftası'nı 4. sınıf öğretmenleri Gülsen Öztürk, Necla İşbitiren ve Mukadder Dane önderliğinde hazırlanan programla kutladı.
08.03.2013 / 13:40


 Gerçekleştirilen programda öğrencilere sigara, uyuşturucu, alkollü içeceklerin kendilerine ve topluma, aileye, bireye ve sağlığa zararları aktarıldı. Yeşilay haftası ile ilgili güzel sözler ve şiirlerin okunduğu programda, öğrencilere zararlı alışkanlıkların kullanımını ve eğitim yoluyla engellemek için kurulan Yeşilay Derneği hakkında bilgilendirme yapıldı. Program Beden Eğitimi öğretmenleri Esra Ünsal, Banu Açıkalın’ ın hazırladıkları lirik dans ve müzik öğretmenleri Betül Yılmaz, Gülsüm Kardaş Nar’ın hazırladıkları şarkılarla sona ererken, tüm öğrenciler, ömür boyu zararlı maddeleri kullanmayacaklarına dair öğretmenlerine söz verdiler.

Okul Müdürü Arif Demir, "Öğrencilerimiz hazırladıkları programı çok güzel sundular. Bu hafta farklı etkinliklerle bu konuyu işlemeye devam edeceğiz" dedi. 


Etiketler:
Bu haber toplam 742 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.