34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Karaköy’de gizemli cinayet

Karaköy’de gizemli cinayet
Mutlu Mahallesi 3606 sokakta evinde tek başına yaşayan 33 yaşındaki Ertan Çetinkaya, evde boğazı kesilerek öldürüldü. Oğlunun cansız bedenini, öğlen saatlerinde eve giren babası Ramazan Çetinkaya bulurken; Savcılık, yakın çevresinin sessiz, sakin biri olarak tanımladığı Çetinkaya’nın katilini bulabilmek için geniş çaplı soruşturma başlattı.
20.12.2012 / 12:42


Karaköy’de dün esrarengiz bir cinayet yaşandı. Mutlu mahallesi 3606 sokaktaki evinde tek başına yaşayan Ertan Çetinkaya, evinde boğazından kesilerek öldürüldü.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir fabrikada işçi olarak çalışan 33 yaşındaki Ertan Çetinkaya, 08.00-17.00 saatleri arasında mesaisinin olduğu işine dün gitmedi. Çetinkaya’yı merak eden fabrika arkadaşları, kendisini telefonla aradı, ancak telefonlarına cevap alamadılar. Oğlundan haber alınamadığını öğrenen baba Ramazan Çetinkaya yaşadığı Çamlıca Köyü’nden 15.00 sularında Manisa’ya gelerek Mutlu Mahallesinde oğlunun yaşadığı eve kendi anahtarıyla girdi. Eve giren 55 yaşındaki baba Ramazan Çetinkaya, oğlunun yerde yatan cansız bedeniyle karşı karşıya kaldı. Baba Çetinkaya, olayı hemen polise bildirirken, baygınlık geçirdi.  Baygınlık geçiren Çetinkaya’yı olay yerine gelen 112 Sağlık ekipleri tedavi etti.

Ertan Çetinkaya’nın arkadaşları ve komşuları, Çetinkaya’nın sessiz, sakin, kendi halinde biri olduğunu, kimseyle herhangi bir sorun yaşamadığını söyledi. Olay Yeri İnceleme ekipleri evde uzun süre parmak izi arayıp bilgi toplamaya çalıştı. İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin de olay yerine gelerek incelemelere katıldı. Savcılık, Ertan Çetinkaya’nın katilini bulmak için geniş çaplı soruşturma başlattı.


Etiketler:
Bu haber toplam 3349 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.