34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün Yeni Yıl mesajı

Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün Yeni Yıl mesajı
Yeni yılın her Manisalıya huzur, sağlık ve şans getirmesini dilerim.
31.12.2011 / 16:58


BELEDİYE Başkanı Cengiz Ergün, yeni yıl mesajı yayımlayarak, tüm Manisalıların yeni yılını kutladı. Yeni yılda da Manisa’yı şaha kaldıracak yeni yatırımları hayata geçireceklerini belirten Başkan Ergün, “Kentimizi her alanda en üst seviyelere taşıyacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi.Kederiyle, sevinciyle, acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktıklarını belirten Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Geleceğe yönelik iyimserliğimizi koruyarak, yeni bir yıla girecek olmanın da sevincini yaşıyoruz. Her yeni yılın, umudun ve iyimserliğin egemen olduğu bir ortamı da beraberinde getirdiğine inanıyorum. 2011 yılında kentimiz için güzel projeleri hayata geçirdik. Manisa değişiyor. Kentimizin her mahallesi, her sokağı, ayrı bir güzelliğe kavuşuyor. Kaldırımından asfaltına, sevgi yollarından sosyal alanlarına ve kent aydınlatmalarına kadar, kentimizin her alanında yaptığımız yenilemelerin, hemşerilerimizden aldığımız olumlu tepkilerle doğru çalışmalar olduğunu ispatlar niteliktedir” dedi.Yeni Yatırımlar Hayata GeçirilecekYeni yılda yapılacak olan projeler ile ilgili bilgi de veren Başkan Ergün, “Yeni umutla karşılayacak olduğumuz 2012 yılında da, kentimizi şaha kaldıracak yeni yatırımları hayata geçireceğiz. Yeni otogarından Kent Parkı’na, Laleli Gençlik Merkezi’nden Adnan Menderes Mahallesi Spor Tesisleri’ne, Cumhuriyet Meydanı’ndan Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu’na, yeni katlı otopark alanlarından KSS Köprülü Kavşağı’na, Eski Garaj çevresi projesinden Bedesten Meydanı’na kadar, kentimizin insanlarına nefes aldıracak yeni alanların bazıları bu yıl içerisinde tamamlanacak, bazıları da ihale sürecini noktalayacak. Kentimizi her alanda en üst seviyelere taşıyacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi.Manisa DeğişiyorMesajında tüm Manisalıların yeni yılını kutlayan Başkan Ergün, “Manisa değişiyor, Manisa yenileniyor, Manisa hayat buluyor. Adını saydığımız bu projelerin yanında halkımızın sosyal, sportif ve kültürel etkinliklerini de arttıracağız. Bu duygu ve düşüncelerle yeni bir yıla girerken geçmiş yılın muhasebesini yaparak yeni yılda halkımıza en iyi hizmeti yapmayı amaçlıyoruz. 2012 yılının başta ülkemize, tüm insanlığa ve kentimize huzur getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olmasını diliyor, bütün Manisalı hemşerilerimin yeni yılını kutluyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Her yeni yıl umuttur, yeniliktir, değişimdir. Yaptığımız yenilikler ile hak ettiğimiz değişimini başlattığımız Manisa’mızın, umut dolu geleceğine birlikte yürürken; yeni yılın her Manisalıya huzur, sağlık ve şans getirmesi dileğiyle” diye konuştu. 


Etiketler:
Bu haber toplam 772 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.