34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Revizyon İmar Planı askıda

Revizyon İmar Planı askıda
Manisa Belediyesi tarafından Manisa’nın önündeki 50 yılı şekillendirecek olan ve Belediye Meclisi’nde yaklaşık 3 ay boyunca gündeme gelen Revizyon ve İlave İmar Planı Değişikliği maddesi Belediye Meclisi’nde oy çokluğuyla kabul edilmesinin ardından 1 aylık askı süresine çıktı. Revizyon ve İlave İmar Planı Değişikliği Belediye encümen salonu ve Plan ve Proje Müdürlüğü ilan panosunda vatandaşlar tarafından görülebilecek.
23.10.2012 / 11:52


Manisa Belediyesi tarafından Manisa’nın 50 yılını planlayacak olan Revizyon ve İlave İmar Planı Değişikliği taslağı, askıya çıktı. Yaklaşık 3 ay boyunca Manisa Belediyesi gündeminde görüşülerek Ekim ayında belediye meclisinde oy çokluğuyla kabul edildi. Revizyon ve İlave İmar Planı, Belediye Encümen salonunda ve Plan ve Proje Müdürlüğü ilan panosunda askıya çıktı.

1 AY ASKIDA KALACAK

Revizyon ve İlave İmar Planı 19 Ekim 2012 ile 17 Kasım 2012 tarihleri arasında Belediye Encümen salonunda ve Plan ve Proje Müdürlüğü ilan panosunda vatandaşlar tarafından incelenebilecek. Yapılan incelemeler sonunda eğer plana itiraz olmazsa, planın uygulamasına en kısa sürede başlanacak.Yapılacak itirazlar ise değerlendirilecek.

1/5000 Ölçekli Revizyon ve İlave Nazım İmar Planı, Plan Notları ve Plan Açıklama raporu yaklaşık 3 ay boyunca Belediye Meclisi’nde görüşülmüş, tam anlaşılamadığı ve yeterli olmadığı gerekçesiyle bir çok oturumda kabul edilmemiş son olarak Ekim Ayı meclisi’nden geçmişti.

1/5000 Ölçekli Revizyon ve İlave Nazım İmar Planı, askıda kaldığı sürecin ardından uygulanmasına başlanıldığı zaman 1/1000 ölçekli planların hazırlanmasına başlanacak. 


Etiketler:
Bu haber toplam 1795 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.