34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Hep birlikte şükrettiler

Hep birlikte şükrettiler
Saruhanlı’ya bağlı Appak köyünde geleneksel olarak düzenlenen 4. Şükür Hayır Yemeği dün yapıldı. Yemeğe katılan yüzlerce vatandaş, Allah’ın kendilerine verdikleri nimetler için şükrederek dua etti. Hayır yemeğine katılanlara teşekkür eden Appak köyü Muhtarı Ahmet Gökmen ise, geleneksel hale getirdikleri hayır yemeğini her yıl düzenlemeye devam edeceklerini ifade etti.
08.10.2012 / 12:13


Saruhanlı’ya bağlı Apak köyünde köylülerin geleneksel olarak düzenlediği 4. Şükür Hayır Yemeği yüzlerce vatandaşın katılımı ile dün gerçekleştirildi. Yemeğe AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Saruhanlı Kaymakamı Kadir Sertel Otçu, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, AK Parti Saruhanlı İlçe Başkanı Fahrettin Ayçiçek ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  Manisa İl Genel Meclis (İGM) Üyesi AK Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Onaylı, İGM Üyeleri Mehmet Salatacı ve Mehmet Baltacı, Halit Paşa Belediye Başkanı Vedat Çıvgın, İshak Çelebi Belediye Başkanı Hakan Ulak ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şükür hayır yemeğinin insanları kaynaştırdığını ifade eden AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, “Bu tür hayır yemekleri birlik ve beraberliğimizin sağlanmasına, birbirimizle kaynaşmamıza, kardeşlik duygularımızın pekişmesine vesile olmaktadır. Burada hem Allah’a dua ediyor hem de etkinlikte bulunan kardeşlerimizle özlem gideriyoruz. Köylülerimizin düzenlemiş olduğu bu hayır yemeğinin hayırlara vesile olmasını ve yaptığımız dualarında Allah katında kabul olan dualar içerisinde yer almasını dua ve niyaz ediyorum. Bu hayır yemeğini düzenleyerek, bu manevi havayı teneffüs etmemize vesile olan kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı ve memnun olsun” dedi. Saruhanlı Kaymakamı Kadir Sertel Otçu ise düzenlenen şükür hayır yemeğinin hayırlara vesile olmasını diledi.

Hayır yemeğine katılanlara teşekkür eden Apak köyü Muhtarı Ahmet Gökmen ise geleneksel hale getirdikleri hayır yemeğini her yıl düzenlemeye devam edeceklerini ifade etti. 


Etiketler:
Bu haber toplam 463 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.