34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Akpınar Mahallesi sakinlerinden teşekkür yemeği

Akpınar Mahallesi sakinlerinden teşekkür yemeği
Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akpınar Mahallesi sakinleri tarafından yemekte ağırlandı. Yapılan hizmetler adına teşekkür yemeği veren mahalle sakinleri ve Mahalle Muhtarı Ali Erten, mahallenin sorunlarının tek tek çözüme kavuştuğunu belirterek, teşekkürlerini iletti.
26.09.2012 / 11:54


Akpınar Mahallesi sakinleri tarafından Akpınar Mahallesi Karlıpınar Camii’nde düzenlenen öğle yemeğine Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Belediye Başkan Yardımcıları Azmi Açıkdil, Nursel Ustamehmetoğlu, Tamer Çipiloğlu, Funda Solak, Hasan Eryılmaz, Cem Çöllü, Belediye Meclis üyeleri, Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuççuoğlu ve birim müdürleri katıldı. Düzenlenen yemeğin ardından yapılan hizmetler nedeniyle okunan dualar eşliğinde kurban kesildi. Manisa Belediyesi tarafından mahallelerinde yapılan hizmetlerin bugüne kadar mahallelerinde görülmemiş hizmetler olduğunu ifade eden Akpınar Mahallesi Muhtarı Ali Erten, “Mahallem adına, şahsım adına Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Mahalle sakinlerimizin asfalt ile ilgili talepleri var. Bunun da programda olduğunu bildiğim için içim rahat. Allah razı olsun. Yapılan hizmetler gerçekten mahallemiz için çok önemli. Belediyemize minnettarız” dedi.

EŞİT HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Manisa Belediyesi olarak tüm mahallelerde eşit hizmetin sağlanması için gerekli çalışmayı yürüttüklerini ifade eden Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Akpınar Mahallesi sakinlerimiz, bizlere hizmetler nedeniyle teşekkür etmek amacıyla böyle bir etkinlik düzenlemiş. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Tüm mahallelerimizin eksikliklerini biliyoruz, hizmetleri eşit olarak vermek için çaba sarf ediyoruz. Her zaman söylüyoruz, yine söyleyeceğim, hizmet gitmeyen değil mahalle, sokak dahi kalmayacak” dedi.

HİZMETLER PROGRAM DAHİLİNDE

SIRASIYLA YAPILIYOR

Mahallelerde hizmetleri yürütürken, bazı vatandaşların sabırsızlık gösterdiğini devam eden iş sırasında yanlış demeçlerle, çalışmaları karalamaya çalıştıklarını belirten Başkan Ergün, “Mahallelerimizdeki çalışmalar, ihale usulü ile müteahhitler kanalıyla yürütülmektedir. Belli bir program dahilinde bu işler ilerlemekte. Ama tabi bazı vatandaşlar çalışmanın ilk önce kendi evinin önünden, sokağından başlamasını ya da bir gün içerisinde bitmesini istiyorlar ki bu mümkün değil. Gösterilecek kısa bir sabrın sonunda tüm sokaklar tüm hizmetleri alacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. 


Etiketler:
Bu haber toplam 519 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.