34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ RIZA ÇEVİK'TE MANİSASPOR COŞKUSU

ALİ RIZA ÇEVİK'TE MANİSASPOR COŞKUSU
Manisasporlu futbolculardan Hüseyin Tok, Joshua Simpson, Ahmet İlhan Özek ve Michael Klukowski, dün düzenlenen etkinlikte Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından adeta sevgi seliyle karşılandılar. Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Çetinkaya, Manisasporlu futbolcuları okullarında görmekten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, "Bu etkinlik, öğrencilerimiz için de büyük moral oldu. Manisaspor'a ligdeki başarılarının devamını diliyoruz" dedi
15.12.2011 / 13:21


Manisasporlu futbolculardan  Hüseyin Tok, Joshua Simpson, Ahmet İlhan Özek ve Michael Klukowski, dün  düzenlenen etkinlikte Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından adeta sevgi seliyle karşılandılar. Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Çetinkaya, Manisasporlu futbolcuları  okullarında görmekten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, "Bu etkinlik, öğrencilerimiz için de büyük moral oldu. Manisaspor'a ligdeki başarılarının devamını diliyoruz" dedi

Manisasporlu futbolcular dün Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu'na sürpriz bir ziyaret yaptılar. Siyah Beyazlı futbolculardan  Hüseyin Tok, Joshua Simpson, Ahmet İlhan Özek ve Michael Klukowski dün düzenlenen etkinlikte Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu öğrencileriyle bir araya geldiler. Futbolcular okul bahçesinde öğrenciler tarafından tezahüratlar ile karşılandılar. Öğrenciler Manisasporlu futbolculara büyük ilgi gösterirlerken, imza almak için birbirleriyle yarıştılar.

Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Çetinkaya Manisasporlu futbolcuları  okullarında görmekten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, "Bu etkinlik öğrencilerimiz için de büyük moral oldu. Manisaspor'a ligdeki başarılarının devamını diliyoruz" dedi.

Okul hatıra defterine de beraberlikle ilgili düşüncelerini yazan futbolcular etkinliğin sonunda sınıfları gezerek öğrenciler ile fotoğraf çekildiler.    "SİZLERİ MAÇLARIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ"Manisasporlu futbolcular da dün Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu'nda minik öğrencilerle birlikte olmaktan dolayı büyük bir mutluluk yaşadılar. Manisaspor'un başarılı isimlerinden Ahmet İlhan minik öğrencilerle yaptığı sohbette, "Sizleri de maçlarımızda yanımızda görmek istiyoruz. Sizlerden alacağımız destek bizler için büyük önem taşıyor. Bu hafta Manisa 19 Mayıs Stadı'nda konuk edeceğimiz Gençlerbirliği maçına hepinizi davet ediyoruz" diye konuştu. (Haber)  


Etiketler:
Bu haber toplam 1623 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.