34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kardeşlik tüm paydaşlara örnek olmalı

Kardeşlik tüm paydaşlara örnek olmalı
Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy Kardeş Okul Kardeş Kurum projesi kapsamında Hafsa Sultan İlköğretim Okulu ile kardeş olan Teleset Elektromekanik A.Ş’nin Hafsa Sultan İlköğretim Okulu’nda yapmış olduğu çalışmaları inceledi.
02.08.2012 / 11:28


Hafsa Sultan İlköğretim Okulu ile Teleset Elektromekanik A.Ş.’nin okulun ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı ziyaretler yaptığını belirten Teleset Elektromekanik A.Ş İnsan Kaynakları Müdürü Serdar Kalaycıoğlu, “İşbirliği ile kermes düzenlenmesi planlanmış ve uygulanarak okulumuza bir miktar maddi katkı sağlanmıştır. Başarılı 30 öğrencimiz, geleneksel olarak düzenlediğimiz pikniğe davet edilmiş, piknikte öğrencilerimize hediyeler verilmiştir. Vitrinli bir Atatürk Köşesi yapılması planlanmış ve siparişi verilmiştir. Yine Teleset Elektromekanik A.Ş. Üst kurulunda alınan karar gereğince, okulumuzun B Bloğundakii toplam 19 sınıfın tavan ve duvar boyaları yapılmaya başlanmış ve bitirilmek üzeredir” dedi.Çalışmalar hakkında bilgi alan Müdür Altınsoy, emeği geçen tüm yetkililere teşekkür etti ve bu kardeşliğin bütün proje paydaşlarına örnek olması temennisinde bulundu


Etiketler:
Bu haber toplam 1853 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.