34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Vali Daşöz, 50. Yıl Mahallesi’nde iftar açtı

Vali Daşöz, 50. Yıl Mahallesi’nde iftar açtı
Vali Halil İbrahim Daşöz, İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Horozköy Pazaryeri’nde verilen ve Atatürk ve 50. Yıl Mahallesi sakinlerine yönelik verilen 600 kişilik iftar yemeğine katıldı.
26.07.2012 / 12:22


Vali Halil İbrahim Daşöz, İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Atatürk ve 50. Yıl Mahallesi sakinlerine Horozköy Pazaryeri’nde verilen iftar yemeğine katıldı. İftar yemeğine 600 kişi katıldı.

Manisa Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü koordinesi ile düzenlenen iftar yemeğine Vali Halil İbrahim Daşöz’ün yanı sıra Vali Yardımcıları Necmettin Yalınalp ve Baha Başçelik, İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin, İl Müftüsü Sinan Cihan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Şen, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı.RAMAZAN AYINDA 21 MAHALLEDE İFTAR VERİLECEK

Mahalle sakinleri ile selamlaşan ve onlarla sohbet eden Vali Daşöz, Ramazan ayında 21 mahallede verilecek iftarın ikincisinin İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca verildiğini belirtti. Vali Daşöz, “Mübarek Ramazan ayını idrak ediyoruz. Manisa’da başlatılan güzel bir gelenek devam ediyor. İftar yemeklerinde vatandaşlarımızla yakından görüşme imkanı buluyoruz ve sorunlarını dinliyoruz. Valilik olarak yapabileceklerimizi ve nasıl yardımcı olabileceğimizi değerlendiriyoruz. Ramazan boyunca vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kur’an okunmasının ardından akşam ezanıyla birlikte açılan oruçla, hep birlikte iftar yemeği yenildi. Yemeğin ardından dua edildi. 


Etiketler:
Bu haber toplam 520 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.