34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kayıp Fatih intihar etmiş olarak bulundu

Kayıp Fatih intihar etmiş olarak bulundu
23 Ekim'de ailesine 'Ben Okula Gidiyorum' diyerek evden ayrılan ve o günden bu yana kayıp olan Fatih K.'den kötü haber geldi. Fatih K.'nin cansız bedeni dün Kent Ormanı üstündeki ormanlık alanda intihar etmiş olarak bulundu.
13.12.2011 / 11:37


23 Ekim'de ailesine 'Ben Okula Gidiyorum' diyerek evden ayrılan ve o günden bu yana kayıp olan  Fatih K.'den kötü haber geldi. Fatih K.'nin cansız bedeni dün Kent Ormanı üstündeki ormanlık alanda intihar etmiş olarak bulundu.'BEN OKULA GİDİYORUM'    DEDİACI HABERİ GELDİ 23 Ekim tarihinde 'Ben Okula Gidiyorum' diyerek evden çıkan 17 yaşındaki Fatih K.'dan yaklaşık bir buçuk aydır haber alınamıyordu. 4 Aralık günü gazetelerde kayıp haberi çıkan Fatih K.'ın  cansız bedeni dün Kent Ormanın yürüyüş parkurundaki ormanlık alanda bir ağaca asılı intihar etmiş olarak bulundu. Sabah saat 09.30 sıralarında ormana mantar toplamak için çıkan bir kişi, Fatih'in cansız bedenini ağaçta asılı olarak görerek emniyet ekiplerine haber verdi. Ormanlık alana zor şartlarda çıkan emniyet ekipleri yapmış oldukları incelemede Fatih'in kendisini montuyla astığını belirledi.İlk belirlemelerde cesedin 15 günlük olduğu tespit edildi.Mehmet Akif Ersoy Lisesi 11. sınıf öğrencisi olan Fatih K.'ın neden intihar ettiği konusunda emniyet ekipleri gerekli soruşturmayı başlattı.Geride herhangi bir intihar notu bırakmadığı belirtilen Fatih K.'ın cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Acı haberi alan anne ve baba sinir krizi geçirdi.Olayı duyan Fatih K.'ın sınıf arkadaşları  da ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadı. Geniş çaplı soruşturma başlatan polisin olayı cinayet ve intihar yönünden geniş bir şekilde araştırdığı öğrenildi.  (Haber) 


Etiketler:
Bu haber toplam 18932 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.