34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Emniyet'te görev değişikliği

Emniyet'te görev değişikliği
Emniyet Müdürlüğü’nde 5 Temmuz 2012 tarihinde yapılan terfi töreninin ardından görev değişiklikleri yaşandı. Yapılan görev değişikliğinde başarılı Asayiş Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Sezgin Aydın, Sosyal İşler Müdürlüğü’ne atandı. Sezgin Aydın’ın görevine ise, Çocuk Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Kutup Filibeli getirildi.
16.07.2012 / 11:43


Emniyet Müdürlüğünde görev değişikliği yapıldı. 5 Temmuz 2012 tarihinde yapılan terfi törenin ardından bazı şube müdürlerinin görev yerlerinde değişikliğe gidildi.Yapılan görev değişiklikler arasında; uzun süredir Manisa’da bulunan, Manisa’yı tanıyan ve aldığı işleri çözüme kavuşturmadan bırakmayan başarılı Asayiş Şube Müdürü Sezgin Aydın, Asayiş Müdürlüğü görevinden Sosyal İşler Müdürlüğü’ne atandı.

Başarılı Asayiş Müdürü Sezgin Aydın’ın yerine ise ‘Sokakta Çalışan Çocukların Rehabilitasyonu’, ‘Kanaldan Havuza’, ‘Çocuk Tribünü’, ‘Umut Yıldızı’ gibi projeleri başarı ile yürüten Çocuk Şube Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü Kutup Filibeli getirildi.


Etiketler:
Bu haber toplam 2116 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.