34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SGK kardeş okulları ile buluştu

SGK kardeş okulları ile buluştu
Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürlüğü, Vali Halil İbrahim Daşöz önderliğinde başlatılan ‘Kardeş Okul Kardeş Kurum Projesi’ kapsamında Manisa merkezdeki Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu ve Sancaklı İğdecik Hayrullah Divrik ilköğretim okulu ile imzalanan protokolle kardeş oldu. Bugüne kadar 220 civarında okulun kardeş kurumlar ile eşleştiğini söyleyen Vali Daşöz, “İnanıyorum ki okullarımızın performansları bundan sonra daha da artacak” dedi.
20.06.2012 / 11:41


Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz önderliğinde başlatılan ‘Kardeş Okul Kardeş Kurum’ projesi kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürlüğü kardeş okulları ile protokol imzaladı.

Gerçekleştirilen protokol törenine Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürü Murat Saygı, Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Çetinkaya ve Sancaklı İğdecik Hayrullah Divrik İlköğretim Okulu Müdürü Ömer Yıldırım katıldı.Protokol töreninde konuşan Vali Daşöz, “Kardeş Okul Kardeş Kurum Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda 220 civarında okulumuz kardeş kurumları ile eşleşti. Birçok okulda güzel çalışmalar yapıldı. Şimdi de ilimizin önemli kurumlarından bir tanesi, iki okulumuzu kardeş okul olarak seçti. Bunlardan bir tanesi Sancaklı İğdecik Hayrullah Divrik İlköğretim Okulu diğeri ise Manisa merkezdeki Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu. Bu okullarımız başarılı okullar. SGK da çok başarılı bir kurum. İnanıyoruz ki bu kardeşlik ilişkisinin hakkını verecekler. Kendileri isteyerek bu talebi biz ilettiler. Bundan sonra da bu okullarımızın performansları daha da artacak. Okullarımızın bazı ihtiyaçları kardeşlik ilişkisi ile karşılanmış olacak. Ben hem SGK’yı hem de okul müdürlerimizi tebrik ediyorum” dedi.


Etiketler:
Bu haber toplam 1082 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.