34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Pastaların geliri öğrencilere

Pastaların geliri öğrencilere
Manisa'nın önde gelen tatlıcılarından Hikmet Usta ve Metin Chef Şirketinin sahibi Metin Kılıç tarafından organize edilen pasta kursu bugün başlıyor. İlk gün ücretsiz verilecek olan kursta yapılan pastalar satışa çıkarılacak. Satışlardan elde edilen gelir ise Manisa Yardım Sevenler Derneği'ne aktarılarak öğrencilere burs verilmesi için kullanılacak.
07.12.2011 / 09:34


Manisa'nın önde gelen tatlıcılarından Hikmet Usta ve Metin Chef Şirketinin sahibi Metin Kılıç tarafından organize edilen pasta kursu bugün başlıyor. İlk gün ücretsiz verilecek olan kursta yapılan pastalar  satışa çıkarılacak. Satışlardan elde edilen gelir ise Manisa Yardım Sevenler Derneği'ne aktarılarak öğrencilere burs verilmesi için kullanılacak. Hikmet Usta tatlılarının sahibi Hikmet Gahya ve Metin Chef Şirketinin Sahibi Metin Kılıç tarafından organize edilen pasta kursu bugün başlıyor. 11.00 ile 16.00 saatleri arasında Hikmet Usta Pastanesinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek kursta yapılacak olan pastalar bugün saat 17.00'de satışa çıkarılacak. Gerçekleştirilecek olan satışlardan elde edilen gelir ise Yardım Sevenler Derneği Manisa Şubesi'ne bağışlanacak. Kurslara sonraki 3 gün ise günlük 50 TL ödenerek katılabilenecek. Konu hakkında bilgi veren Yardım Sevenler Derneği Manisa Şube Başkanı Beyhan Yörür, Yönetim Kurulu üyeleri, Hikmet Usta tatlılarının sahibi Hikmet Gahya ve Metin Chef Şirketinin Sahibi Metin Kılıç ile Hikmet Usta'da düzenledikleri toplantıda Manisalı hanımları birbirinden değişik pastaları yapmaya davet etti. Beyhan Yörür, Hikmet Gahya ile Metin Kılıç'a gösterdikleri duyarlılık için teşekkür ederek, öğrencilerin okumalarına katkı sunmak isteyen Manisalıları bugün saat 17.00'den  itibaren kursta hazırlanan pastaları Hikmet Usta Pastanesinden  satın almaya çağırdı.  (Haber) 


Etiketler:
Bu haber toplam 1013 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.