34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Laleli'ye modern Gençlik Merkezi

Laleli'ye modern Gençlik Merkezi
Manisa Belediyesi'nin 2011 yılı projeleri arasında yer alan Laleli Mahallesi Gençlik Merkezi'nin prosedür çalışmaları tamamlanarak ihale süreci başladı. Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ihale tarihinin 29 Aralık 2011 olduğunu söyledi. Sosyal projelere büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Laleli Gençlik Merkezi'nin bulunduğu çevreye hareket getireceğini söyledi.
07.12.2011 / 09:33


Manisa Belediyesi'nin 2011 yılı projeleri arasında yer alan Laleli Mahallesi Gençlik Merkezi'nin prosedür çalışmaları tamamlanarak ihale süreci başladı. Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ihale tarihinin 29 Aralık 2011 olduğunu söyledi. Sosyal projelere büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Laleli Gençlik Merkezi'nin bulunduğu çevreye hareket getireceğini söyledi. Manisa Belediyesi, kentin en modern Gençlik Merkezi inşaatı için düğmeye bastı. Manisa'nın gelişen bölgelerinden olan ve yıllardır sosyal açıdan ihmal edilen Laleli Mahallesi'ne yapılacak merkez için ihale tarihi belirlendi. İhale tarihinin 29 Aralık Perşembe günü olarak belirlendiği merkez inşaatının, gerçekleştirilecek ihale sonrasında başlayacağı belirtildi. Manisa Belediyesi olarak, sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket edildiğini belirten Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Laleli Gençlik Merkezi'nin bölgeyi hareketlendireceğini söyledi. Başkan Ergün şöyle konuştu, "Bilindiği üzere seçim döneminde verdiğimiz en önemli sözlerden biri de Laleli Gençlik Merkezi'ydi. Merkezimiz için çalışmalarda sona gelinirken, ihaleye çıkmak için gün saymaktayız. Çevreciler Lokali olarak bilinen bölgede yapılacak gençlik merkezinin projesini proje grubumuz hazırladı. İhale, 29 Aralık 2011 günü saat 10.00'da Encümen Salonu'nda yapılacak."GENÇLERE VE KADINLAR YARARLANACAKLaleli Gençlik Merkezi'nde özellikle gençlerin ve kadınların faydalanabileceği birçok faaliyetin yer alacağını da sözlerine ekleyen Başkan Ergün, "Mülkiyeti Manisa Belediyesi'ne ait, 2 bin 980 metrekarelik alanda inşa edilecek toplam 3 bin 615 metrekarelik kapalı alanı bulunan yapıda; yönetim binası, dans salonu, spor salonu, sergi holleri ve sergi salonu, kafeteryası, 6 adet eğitim atölyesi, amfi tiyatro, seminer salonu, çok amaçlı salon, 3 adet çatı bahçesi, 24 adet müzik ve eğitim sınıfları ile 140 kişilik konferans salonu ve toplantı salonu yer alacak, 2 bin 15 metrekarelik açık alan da gençlerin sosyal aktiviteleri ve yeşil alan için ayrıldı" dedi.(Haber) 


Etiketler:
Bu haber toplam 825 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.