34 yıllık rüya gerçek oldu
Manisa Lisesi Mezunları Derneği çocukları kitapla donatacak
BBSK Altyapı antrenörleri ve oyuncuları Büyük bir alkışı hak ettiler
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Halk Eğitim'den 3 boyutlu resim sergisi

Halk Eğitim'den 3 boyutlu resim sergisi
Manisa Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan '3 Boyutlu Resim Sergisi'nin açılışı dün Manisa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Fuaye Salonu'nda gerçekleştirildi. Resim Öğretmeni Hayrullah Köroğlu öncülüğünde 16 kursiyerin eserlerinden oluşan sergide toplam 50 eser beğeniye sunuldu.
21.03.2012 / 12:15


Manisa Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan '3 Boyutlu Resim Sergisi'nin açılışı dün Manisa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Fuaye Salonu'nda gerçekleştirildi. Açılışa Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Halk Eğitim Merkezi Nihat Kaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şerafettin Yel, resim öğretmeni Hayrullah Köroğlu ve 16 kursiyer katıldı. Törende konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nihat Kaya, Manisalıların beğenisine sunulan sergide resim öğretmeni Hayrullah Köroğlu öncülüğünde 16 kursiyerin 50 eserinin sergilendiğini belirtti.İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şerafettin Yel de, "Halk Eğitim Merkezimizin yapmış olduğu çalışmalar her geçen gün artmaktadır. Manisa'da turizmin yaygınlaşması bakımından bu tür etkinlikler devam edecektir" diye konuştu.Kursiyerlerin ortaya çıkardıkları eserleri çok beğendiğini belirten Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz ise, "İlimizde sanat ve kültür adına yapılan her faaliyet değerlidir. Manisa'nın gerçek bir turizm şehri olması için bu tür çalışmaların artarak devam etmesi büyük bir önem taşıyor." dedi.Konuşmasından sonra Vali Daşöz, '3 Boyutlu Resim Sergisi' açılışını yaptı. Vali Daşöz, eserleri tek tek inceleyerek kursiyerleri tebrik etti.  (Haber)


Etiketler:
Bu haber toplam 795 defa okundu
Güneşi Beklerken 'in Manisalı yıldızı İSMAİL EGE ŞAŞMAZ
İsmail Ege Şaşmaz. O, yüreğinin sesini dinleyen, küçük yaşlardan kurduğu oyunculuk hayaliyle İstanbul’a giden ve şansının da yardımıyla, bugünlerde gençlerin ilgiyle takip ettiği Güneşi Beklerken dizisinin Barış’ı. Manisalı olan İsmail Ege Şaşmaz, dizide gösterdiği başarılı performansla, oyuncu olma hayalini gerçekleştirecek ve şöhret basamaklarını hızla tırmanacakmış gibi görünüyor.
YAZARLAR
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Manisa İl Jandarma Komutan Albay Vural Erol, "Vatandaşlarımız 156 Jandarma hattını sürekli kullanırlarsa bizlerin de görevleri o derece kolaylaşır" dedi.