logo

reklam
16 Mayıs 2018

Engelli vatandaşlara Ramazan öncesi yardım

Ramazan ayı arifesinde engelli vatandaşların yüzünü güldüren Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların toplumsal hayata kolay adapte olması için il genelinde sürdürülen akülü tekerlekli sandalye desteği, bu kez de il merkezinde yaşayan 4 vatandaşa ulaştırıldı.

Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Engelli vatandaşlara akülü araçları, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu tarafından hediye edildi. Yeni akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan minik Meryem’in mutluluğu gözlerinden okundu ve anne Fatma Avcı, mutluluk gözyaşlarını tutamadı. Minik Meryem’in annesi Fatma Avcı, destekleri nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

ÖZGÜRCE DAVRANABİLECEKLERİ İÇİN MUTLULAR

Akülü arabasına kavuşan Nevzat Harcay, Büyükşehir Belediyesi kurmaylarına teşekkür etti ve özgürce davranabileceği için mutlu olduğunu dile getirdi. Diğer akülü tekerlekli sandalye sahibi olan Cengiz Gökmen, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve kurmaylarına ayrıca çalışan her bir personeline çok teşekkür ediyorum. Başkanımızdan çok memnunuz” dedi. 50’nci Yıl Mahallesi’nde yaşayan Tuğba Köroğlu ise, akülü tekerlekli sandalyesine kavuştuğu için duyduğu mutluluğu dile getirdi. Tuğba Köroğlu, “Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve bana bu imkânı sağlayan her bir kişiye teşekkür ediyorum. Artık rahat bir şekilde eğitim hayatımı sürdüreceğim” dedi.

“ENGELLİ VATANDAŞLARA YÖNELİK HİZMETLER ARTARAK DEVAM EDECEK”

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde engelli vatandaşların toplumsal hayata kolay adapte olması için projeler ürettiklerini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, engelli vatandaşlara yönelik hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Genç, akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan vatandaşlara iyi dileklerini sunarken, tüm Manisalıların Ramazan ayını da tebrik etti. Büyükşehir Belediyesi

Share
243 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ