logo

reklam
18 Şubat 2019

Cumhur ittifakı adayları Manisa’da tek yürek oldu

Ergün ve Çelik el ele

Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayları, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, seçim iletişim merkezini ziyaret etti. İletişim merkezinde vatandaşlarla sohbet eden Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayları, birlikten aldıkları kuvvetle Manisa’ya en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli himayelerinde oluşturulan Cumhur İttifakı’nın adayları Manisa’da adeta tek yürek oldu. Birlik ve beraberlik içerisinde yürütülen seçim çalışmalarında Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayları, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda kurulan seçim standını ziyaret etti. Başkan Ergün ve Başkan Çelik’e, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, AK Parti Şehzadeler İlçesi Gençlik Kolları Başkanı Taha Okan Taniş, MHP ve AK Parti Teşkilatı eşlik etti. Başkan Ergün ve Başkan Çelik burada, Cumhur İttifakı’nın iki lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin görselinin yer aldığı alanda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Lokma İkramında Bulundular

Okunan duaların ardından Başkan Ergün ve Başkan Çelik, seçim iletişim merkezinin önünde vatandaşlara lokma ikramında bulundu. Haber Merkezi

Share
198 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ