logo

reklam
16 Kasım 2016

Biz BÜYÜK bir aileyiz

Birlik ve beraberlikleri 5 yıldan bu yana artarak devam eden Manisa Büyükşehir Belediyespor 2004 Grubu sporcuları, antrenörleri ve aileleri, Ege Çiftliği Şarküteri ve Kahvaltı Salonu’nda düzenlenen kahvaltı etkinliğinde biraraya geldiler.

biz-buyuk-bir-aileyiz1
Manisa Büyükşehir Belediyespor 2004 Grubu 5 yıldan bu yana sürdürdüğü birlik ve beraberliğini, buluştukları organizasyonlarla daha da pekiştiriyor.
BAŞARININ SIRRI BİRLİK VE BERABERLİK
Manisa BBSK 2004 grubu sporcularının sahalardaki başarılarının belki de en önemli etkeni olan bu organizasyonlardan biri daha, geçtiğimiz pazar günü düzenlenen kahvaltıyla gerçekleştirildi. Ege Çiftliği Şarküteri ve Kahvaltı Salonu’nda biraraya gelen Manisa BBSK 2004 Grubu sporcuları, antrenörleri ve aileleri, keyifli sohbet ve samimi bir ortam eşliğinde kahvaltı ettiler.

biz-buyuk-bir-aileyiz2
Manisa BBSK 2004 Grubu Antrenörü Fatih Yılmaz ve 2003 Grubu Antrenörü Turgay Sütcüoğlu’nun da katıldığı kahvaltı etkinliği sonrası oynanacak olan hazırlık maçı için Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’ne geçen Manisa BBSK 2004 Grubu oyuncuları ve aileleri, düzenlenen etkinlik dolayısıyla emeği geçenlere teşekkür ederken, en kısa zamanda tekrar buluşmak dileğiyle güzel bir gün geçirmenin memnuniyeti içerisinde günü sonlandırdılar.

Share
643 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ