logo

reklam
30 Ocak 2019

Baybatur, “Cumhur İttifakımızın  adayı Cengiz Ergün’dür”

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçiminin Türkiye’nin bekası için çok önemli olduğunu vurguladı.

  Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini kaydeden Baybatur,  Türkiye’nin milli iradesini yerler altına almak isteyenlerin olduğunu belirtti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde millet olarak buna hiçbir zaman izin vermediklerini, vermeyeceklerini açıkladı. Baybatur, “Şimdide ekonomik olarak saldırıyorlar.  Hamdolsun Cumhurbaşkanımızın duruşuyla beraber bu belayı da def ediyoruz. Ama yeterli mi yetmez. Bizlerin güç birliğini sağlayarak hedefe doğru yönelmemiz lazım. Çünkü Türkiye’nin büyümesi lazım. Türkiye’nin daha güçlü olması lazım. Türkiye’nin mazlum milletlere uzatmış olduğu elinin daha kuvvetli, kolunun daha güçlü olması lazım” dedi.

15 Temmuz sürecinden sonra bu badireleri atlatmak için Cumhur ittifakının kurulduğunu vurgulayan Baybatur, “Bir tarafta Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, diğer tarafta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir ittifak noktasında birlik sağladı. Bu ittifak inşallah pazara kadar değil mezara kadar devam edecek. Türkiye güçlü bir şekilde ayakları üzerinde sağlam bir şekilde durması gerekiyor. Türkiye’ye yapılan bu operasyonlar Türkiye’yi parçalamak, özellikle Güneydoğu’sunda Suriye bölgesinde bir PKK devleti kurulmasından tutun da içeriyi karıştırmak adına her türlü saldırıyı bizlere gerçekleştiriyorlar.  Cumhur ittifakıyla beraber Manisa’dan da güçlü bir şekilde cevap vermemiz gerekiyor.  Cumhur ittifakımızın adayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’dür.  Hem büyükşehirde, hem de ilçe belediyelerinde Cumhur ittifakını destekleyin. İnşallah Manisa’nın 17 ilçesi ve büyükşehirle beraber hiçbir fire vermeden ittifakı güçlü bir şekilde tamamında neticelendirmektir” diye konuştu. Haber Merkezi

Share
180 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ