logo

reklam
18 Ocak 2019

Başkan Ergün’e Kırkağaç’ta yoğun ilgi

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün çalışmalarını yerinde incelemek üzere Kırkagaç’a giden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, mahalle muhtarları ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Sık sık ilçeleri ziyaret ederek vatandaşların nabzını tutan ve yapılan hizmetleri yerinde gören Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cengiz Ergün Kırkağaç’a ziyarette bulundu. Başkan Ergün, Kırkağaç girişinde Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, MHP İlçe Başkanı Halil Boğaz, Kırkağaç Muhtarlık İşleri Sorumlusu İzzet Coşkun, Ülkü Ocakları Ilçe Başkani Sami Acırel, Muhtarlar Derneği Başkani Erdem Ekin, mahalle muhtarları ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Vatandaşlarla tek tek tokalaşarak sohbet eden Başkan Ergün’e Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Başkan Danışmanı Azmi Açikdil, Daire Başkanları, Şube Müdürleri eşlik etti.
Vatandaşlarla Sohbet Etti
Başkan Ergün, daha sonra Kırkağaç Yeni Mahalle Menderes Caddesi boyunca yürüdü. Vatandaşlarla selamlaşan Başkan Ergün, esnafları da ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlara en iyi hizmeti sunmanın çabası içerisinde olduklarını söyledi. Esnaf ziyareti esnasında vatandaşların çay davetini de reddetmeyen Başkan Ergün, Kırkağaçlı vatandaşların konuğu oldu. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ergün, ilçede gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Başkan Ergün, ziyaretleri esnasında karşılaştığı çocukları da unutmadı. Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Ergün, onlara top hediye etti. Haber Merkezi

Share
130 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ