logo

reklam
14 Kasım 2017

Başkan Ergün şoförlerin sorunlarını dinledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret eden Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf Enli, şoför esnafının sorunlarına çözüm istedi.

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf Enli ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz de hazır bulundu.

Enli, ziyaret sırasında “Hem arkadaşlar adına hem şahsım adına teşekkürlerimizi iletiyoruz. UKOME Başkanı Mümin Deniz ile her hafta görüşüyoruz, konuşuyoruz. Toplumun büyük bir kısmını teşkil eden, son zamanlarda yaptığınız değişikliklerde projenin yürütülmesinde üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Bana göre sıkıntımız çok yok. Ama ufak tefek sorunlarımız var. Bu sorunları da arkadaşlarımızla görüştük. Bu sorunları hem sizinle hem de UKOME başkanıyla paylaşmak ve bunlara çözüm üretmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ergün, yaşanılan sorunlara çözüm üretmek için ortak çalışma içinde olacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediyesi

Share
278 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ